FK Baník Most 1909 - FK Baník Sokolov  7:3  (4:0)

Most - Sokolov 0:2
Branky: Červenka, vlastní branka

FK Baník Sokolov: 1. tým: Surovec – Luhan, Kolář, Slezák – J.Richter, Nedbalý, Kalenda – Novák (Fiala, Peška)
2. tým: Juhás – Opitz, Sys, Škrabák – T.Richter, Červenka, Tesař – Kompit (Friml, Štůla, Hašek)

K dalšímu mistrovskému utkání zajížděli mladší žáci U13 Sokolov na horkou půdu Mostu. Sokolovské mužstvo z důvodu marodky nastoupilo velmi oslabeno a tak museli výpomoc hráči z U12. Taktika sokolovského mužstva v utkání proti favoritovi byla jednoznačná; důsledná obrana s přechodem do rychlých protiútoků. Taktika docela vycházela, přesto časem vznikala volná místa, která soupeř vždy využil. Navíc opět hráči Sokolova nedokázali z vypracovaných šancí vstřelit gól. A tak poločas vyšel jasně pro Most 4:0. V druhé polovině utkání pokračoval Sokolov v defenzivní taktice, a když se dařilo i ve využití šancí, tak v 10. minutě Sokolov snížil na rozdíl jediné branky. Pak však zaúřadoval nejlepší hráč Mostu Gedeón a zajistil domácímu mužstvu výhru 7:3.