Utkání č. 4:
Branky: Tesař, Čermuš, T. Richter

FK Baník Sokolov: 1. tým: Surovec – Luhan, Kolář, Slezák – Kalenda, Nedbalý, Novák – J.Richter (Sirakov)
2. tým: Juhás – Kompit, Sys, Škrabák – Červenka, Tesař – T.Richter, Čermuš (Stehlík, Peška)

V 10. kole přivítali sokolovští U13 na domácí umělce hráče z FK Admira Praha. První polovinu utkání předváděli hráči Sokolova pohledný kombinační fotbal s dobrým zakončením. Svou hrou nedali soupeři příliš prostoru a tak bez problému poločas vyhráli 7:1. V druhé polovině utkání nastoupilo úplně jiné mužstvo. Hráči přestali běhat, nedařila se kombinace a bylo k vidění mnoho ztrát bylo při finálních přihrávkách. Navíc opět přišlo mnoho neproměněných gólových šancí a tak druhý poločas vyšel ve prospěch domácích jen 4:3. Celkové vítězství v poměru 11:4 a tři body však zůstaly doma.