Dorost U17 s předstihem podzimním půlmistrem

čt 6.11., Tomáš Bouda

B e n e š o v - Díky nejtěsnějšímu vítězství 0:1 na hřišti Benešova si dorostenci U17 s předstihem zajistili první místo po podzimní části soutěže. O zisku dalších tří bodů rozhodl svým gólem Jakub Lattisch. Poslední podzimní utkání hraje Baník v neděli 9.11.2014 od 10.00 hodin proti Vyšehradu.

13.kolo, sobota 1.11.2014
Benešov - FK Baník Sokolov  0:1  (0:0)
Branka: 45. Lattisch
FK Baník Sokolov: Kýček - Kořistka (60. Nguyen, 69. Kaucký), Stockner, Maňák, Harcuba - Samek, Vokáč, Šlajs, Kalina - Lattisch (76. Liguš), Hajmacher.

Trenér Milan Pari: „V Benešově jsme odehráli pouze průměrné utkání. Na hřišti, které bylo více gumové než travnaté, se kluci trápili s ovládáním míče, následně s přesností přihrávek a kombinací. Přesto jsme si v prvním poločase vytvořili šance. Dvě hlavičky mířili těsně nad branku a Lattisch po ukázkovém uvolnění trefil tyč domácí branky. Ve druhém poločase jsme se dostali do vedení, krásným gólem z trestného kopu. Přes zeď se ukázkově trefil Lattisch. Bohužel fotbal byl stále upracovaný. V závěru jsme mohli snaživé a bojovné domácí ještě dvakrát potrestat. Nejprve Lattisch postupoval sám na brankáře, kterého obešel, ale netrefil odkrytou branku. Poté šli na brankáře dokonce dva hráči, Hajmacher se Šlajsem, ale prvně jmenovaný se rozhodl zakončit sám a brankář jej vychytal.“