FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem  3:1  (2:0)
Branky: 10. Kalina, 15. Lattisch, 71. Kalina
ČK: 7. Štrunc
FK Baník Sokolov: Štrunc (7. ČK) - Kořistka (7. Kýček), Samek, Skala (54. Stockner), Nguyen - Maňák (62. Harcuba), Vokáč, Šlajs, Kalina (75. Unger) - Hajmacher, Lattisch

Trenér Milan Pari: Utkání pro nás nezačalo dobře. Již v 7 minutě hrál brankář Štrunc rukou mimo vápno a následovalo vyloučení. Protože jsme i tak chtěli vyhrát, vystřídali jsme obránce za náhradního brankáře. Nechtěli jsme oslabit ofenzívu a to se nám nakonec vyplatilo. Poločas jsme vyhráli 2:0 a další dvě šance jsme neproměnili. Nutno dodat, že v poslední minutě nás podržel výborným zákrokem Kýček. Druhý poločas jsme odehráli takticky, hosté se snažili nás zatlačit a my čekali na brejkové situace. Uklidnění mohl zaznamenat Lattisch, když po jednom z těchto brejků obešel brankáře, ale z úhlu bohužel trefil pouze tyč prázdné branky. V 59 minutě hosté přece jen snížili a klukům pomalu docházely síly. V 71 minutě rozhodl Kalina, když z rohu hlavou vstřelil třetí branku. Kluci zaslouží za obětavý výkon velkou pochvalu.