Fanoušci – Offline rozhovor: Daniel Šmejkal

Ptejte se nového hlavního trenéra druholigového A mužstva Daniela Šmejkala

Zobrazuji odpovědi 1 - 3 z 3 odpovědí v této kategorii celkem.


Radek (Sokolov) 27.7.2014, 16:58
Dobrý den. Je to vaše první angažmá hl.tr. u mužů co odněj očekáváte a jak se vám u nás líbí jak sportovně tak soukromě. Děkuji a hodně štěstí.

Odpověď: Soukromě se mi tu líbí hrozně moc, vracím se do západních Čech, kde jsem se narodil. Když bereme sportovní část, je to pro mě další kariérní postup, výzva a pracovní šance. Doufám, že se mi i celému týmu bude dařit.
JaroslavP 21.7.2014, 09:30
Dobrý den pane trenére. V přípravě od Vás dostal šanci i Jirka Mlika, který bohužel se neprosadil. Co se týče produktivity neměl tak špatná čísla. Co Vás nakonec přimělo k tomu, že Jirka šanci nedostane?

Odpověď: Jirka je koncový hráč do pokutového území. Měli jsme však místo jen pro jednoho útočníka a hledali jsme typologicky jiného hráče. Proto jsme se rozhodli angažovat Marka Červenku a ne Jiřího Mliku.
Vladimir (Raush@yandex.ru - Moskva, Slavia) 19.7.2014, 14:37
Dobry den, pane trenere. Proc jste nepozval do Sokolova, krome Cervenky, vic hracu z uspesne slavisticke juniorky - treba na hostovani? Je to predevsim otazka jejich hracskych kvalit nebo administrativnich zalezitosti?

Odpověď: Měli jsme o určité hráče zájem, ale buď si je Slavia nechala nebo měli domluveni transfer do jiných klubů. Ale každopádně jsme chtěli více hráčů.

 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner