Fanoušci – Offline rozhovor: Radoslav Látal

Otázky na trenéra A mužstva Radoslava Látala

Zobrazuji odpovědi 1 - 4 z 4 odpovědí v této kategorii celkem.


westhotline (tobo68@seznam.cz - Sokolov) 15.10.2010, 13:40
Zdravím trenére,jste schopen se u vedení přičinit aby opět zkusili vypravovat alespon na nějaké zápasy autobus pro fanoušky?A ky už se tu bude hrát první liga?

Odpověď: Než jsem tu nastoupil, měl jsem nějaké požadavky na vedení. Teď však zbývají tři zápas do konce podzimu, takže se musíme soustředit na tohle a udělat maximum pro to, abychom vytěžili co nejvíce bodů. Během přestávky nějaké věci vedení budu navrhovat, uvidíme, jak to projde.
motlik 12.10.2010, 19:47
dobrý den radku,u mužstva jste sice jen pár týdnů ale přesto-má podle vás a vašich zkušeností někdo z hráčů baníku na I.ligu? díky za odpověd,nech´t se vám tu daří.motlik|kyn

Odpověď: Nechci jmenovat, aby to hráčům nestouplo do hlavy, ale určitě tu jsou hráči, kteří by na první ligu měli. Řekl bych, že tři, čtyři takoví fotbalisté. Kluci na sobě makají a chtějí se zlepšovat, takže by někteří mohli hrát i v kvalitních týmech, které nehrají jen o sestup.
Martin (Chodov) 12.10.2010, 16:17
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co jste u týmu změnil, že se najednou začalo výsledkově dařit. Děkuji a přeji hodně výher

Odpověď: Dalo by se říct, že kluci tomu fotbalu víc podřídili, víc makají. Hodně jsme zapracovali na defenzívě a až do zápasu s Varnsdorfem to klapalo. Od zápasu s Třincem jsme nedělali tolik chyb, a proto přišly i výsledky. Zápas s Varnsdorfem se nám vůbec nepovedl, jsem z toho zklamaný, zvlášť po tom, co kluci proti Spartě jezdili nadoraz a teď do toho nedali vše.
PanVágner (venca.pumpicka@seznam.cz - West Miners) 12.10.2010, 13:05
Zdravim, muj prvni fotbalovy zazitek bylo sledovani EURA 96, a doted si pamatuju zapas s Portugalskem, kdy nam nemecky sudi vykartoval dost hracu, vcetne vas cervenou kartou. Tim vas tak pripravil o pozdejsi boje. Me zajima, jestli vas to treba mrzi jeste dnes? Jinak hodne stesti tady na Baniku.

Odpověď: Dobrý den, určitě mě to mrzí. Bylo to pikantní, kdy nás pískal rozhodčí z Gelsenkirchenu, kde jsem tentkrát působil. První žlutou jsem dostal za nesportovní chování, druhou před koncem za faul. Tu první kartu mi dávat nemusel. Ale jak říkám, mrzí mě to dodnes, protože jsem přišel o jeden z vrcholů kariéry.

 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner