Fanoušci – Offline rozhovor: Aleš Jindra

Ptejte se trenéra A mužstva Aleše Jindry, který v průběhu jarní části převzal Baník a má s ním na dosah nejlepší umístění v historii klubu.

Zobrazuji odpovědi 1 - 9 z 9 odpovědí v této kategorii celkem.


Banicek8 25.6.2012, 23:31
Hodlate se nejak vic soustredit na pohar nebo pro Vas bude spise dolpnkovy? Myslim, ze pro fanousky to je fantasticka zabava pokud prijede Sparta nebo Plzen a tak trochu i odmena.

Odpověď:
Dobrý den, kladl jsem na pohárové utkání velký důraz, a proto mě to velmi mrzí. A hlavně z pohledu fanouška. Z pohledu sportovního hlediska to až takový přínos nemá. Pokud se dostanete do dvoukolového systému, což je osmifinále, tak s užším kádrem jako máme my, na to pak v soutěži doplatíte. Proto mě to mrzí hlavně kvůli fanouškům, kteří tady mohli vidět pěkný zápas s Teplicemi. Děkuji všem za jejich dotazy.
Kapik (ryba.01@seznam.cz - Sokolov) 18.6.2012, 15:21
Dobry den pane trenere, muzu od vas dostat na podzim tu košili? Rikal sem vám o ní na poslednim domácim zápase a v Sezimově ustí sem se na ní zapoměl zeptat :)

Odpověď:
Dobrý den, potřebuji vědět vzor a značku a máte u mě košili, kterou si budete přát. Opravdu Vám ji dám. Slíbil jsem ji a sliby se mají plnit.
Filip (Karlovy Vary) 18.6.2012, 00:26
Dobry den,zaslechl jsem,ze zaloznik Petr Glaser je na odchodu je to pro vas ztrata?a mate za nej nahradu?diky filip

Odpověď:
Dobrý den, o Petra Glasera jsem stál, bohužel vedení klubu se nedohodlo na jeho dalším působení.
Banicek8 23.5.2012, 21:51
Dobrý den, mel bych nekolik otazecek :)
1. Jaky planujete hrat styl pristi sezonu? Na co se divaci muzou tesit? A mate uz pro to pripraveny pripadne posily?
2. Co hodlate udelat s tzv. maravskou klikou (Bucek, Vrtelka, Metelka atd.)? Chtel by jste si nekoho ponechat?
3. Co mladez Baniku? Bude od Vas dostavat vetsi sance nez dosud? Sledujete zapasy dorostencu a kdo Vas pripadne nejvic zaujal?
4. Muzete nam trochu popsat kabinu? Nejvetsi bavic, motivator atd.?

Odpověď:
Dobrý den: 1. Já si to mohu malovat, jak chci, ale musím brát zřetel na ambice klubu a jeho finanční možnosti. Samozřejmě v hlavě nějaký ideál mám. Dochází ke snižování nákladů a mým úkolem je poskládat tým tak, aby byl efektivní a vyhrávali jsme. Na to poté můžeme navázat inovací herního stylu. V současné době zabudováváme nové hráče. 2. Zůstali Dvorník s Vrtělkou, a to pouze z výkonnostních důvodů. Jsou to oba zkušení hráči. Pepa opakovaně prokázal, že je to typ charakterního hráče, který dokáže řídit mužstvo a který v těžkých chvílích jde i přes bolest. Dokáže to mužstvo usměrnit a je respektovanou personou. A podobně to platí pro Vrtělku. 3. Momentálně dostane v kádru šanci Jindřich Pachta, který vypadá vcelku slušně a uvidíme, jak se bude jevit do budoucna. Určité předpoklady má. Hrozně bych si přál, abych mohl zapojovat více hráčů z dorosteneckých kategorií. Uvidíme. 4. Já myslím, že v kabině se nikdo výrazně neprojevuje. Hodně slyšet je Víťa Vrtělka, který má spoustu připomínek ke všem hráčům, ale že by tam byl extra bavič typu Martina Čupra, to ne.
Jakub (holly10@seznam.cz - Sokolov) 23.5.2012, 20:53
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli budete vážně uvažovat o postupu do I.ligy,kdyby Ústí nedostalo licenci.Vím, že ani mi nemáme vhodné podmínky ale třeba my by jsme tu vyjímku dostali.

Odpověď:
Dobrý den, otázka postupujícího do 1. ligy je již rozhodnutá. Pro nás to mohlo znamenat mnoho komplikací a časový pres. Navíc bychom museli hrát ligu v Teplicích nebo Plzni, což by pro nikoho nebylo optimální a postrádalo by to smysl. Na druhou stranu se ta šance už nemusí opakovat.
davidsok (sokolov) 22.5.2012, 19:43
Dobrý den jaký je váš názor na fanclub West Miners.

Odpověď:
Dobrý den, můj názor je jednoznačně pozitivní. Jsou to kluci, kteří za námi stojí, kteří nás povzbuzují celý zápas. Není tady jednoduché vytvořit atmosféru, která je tady u ostatních tak trochu "leklá". Zaplaťpánbůh za to, že ti kluci mají chuť a chtějí nás povzbuzovat. Snaží se i tehdy, když to nevypadá zrovna dobře. Jsme za to moc vděčni, já tedy určitě a vždycky se s nimi rád potkávám a snažím se jim poděkovat za jejich podporu. Jezdí i na venkovní zápasy a to je skvělé. Přál bych si, aby se jejich řady rozšířily.
Jarda (Sokolov) 22.5.2012, 10:06
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč hrál Baník velkou část jarních domácích zápasů v hostujících dresech a jestli to bude dál pokračovat. Podle ohlasů se líbí dresy domácí, hostující naopak. Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, k tomu musím říct, že jsem si toho nevšiml, nepřišlo mi to divné a bral jsem to jako hotovou věc. Určitou roli v tom mohla hrát i pověrčivost. Nové dresy se mi nelíbí, protože jsme v nich vypadli z poháru. Takže to vypadá, že i nadále budeme hrát ve žlutých (smích). A také se mi víc líbí.
František (Sokolov) 21.5.2012, 20:04
Dobrý den trenére, na podzim jste byl ve Spartě a co říkáte na to jak v lize dopadla? V čem podle vás je to, že se jí nepovedlo udělat titul? díky

Odpověď:
Dobrý den, v zimě proběhla určitá změna a obecně řečeno, když je mužstvo na prvním místě a změní se trenér, tak fotbalová zákonitost říká, že to nedopadne dobře. Vybavuje se mi případ z mého prvního působení tady, když jsme nastoupili proti Slovácku, které bylo po podzimu první a vyměnilo trenéra Maluru. Jaro pak měli katastrofální. To je první věc, která mě napadá. Druhá je, že mužstvo nemělo vnitřní klid a nemělo takovou kvalitu na to, co chtěla Sparta pod trenérem Hřebíkem hrát.
Honza (Honza.novak@seznam.cz - Sokolov) 21.5.2012, 19:02
Dobry den,pripada mi z tribuny ze hrac Vrtelka je pomaly a tezkopadny a pak zbytecne sbira karty za fauly rukama,ze nestiha...souhlasite se mnou?:)diky honza

Odpověď: Dobrý den, částečně s tímto konstatováním souhlasím, karty opravdu sbírá. Je to jeho velký handicap a já doufám, že se to v této sezóně nebude opakovat. Nasbíral jich dvanáct a to není akceptovatelné a pro mě nepochopitelné. Určitě nepatří mezi nejrychlejší hráče, nicméně pro mužstvo je velmi cenný.

 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner