Fanoušci – Offline rozhovor: Oleg Duchnič

Otázky pro útočníka A mužstva

Zobrazuji odpovědi 1 - 7 z 7 odpovědí v této kategorii celkem.


sherekhan (Sokolov) 31.5.2010, 00:33
Ahoj Oli,co řvete po vítěznym zápase, když se sejdete v tom kroužku, za pokřik? Vim, že už to je nějaká doba, co jste vyhráli naposled, tak jsi to snad ještě nezapomněl. Díky a věřim, že příští sezona bude pro Baník lepší a Tobě to tam bude padat.

Odpověď:
Klasický a tradiční cigi caga, když Martin Čupr zavelí. Děkuju za Vaše otázky.
Banicek 26.5.2010, 17:05
Ahoj Oli, jak berete v kabine to, ze vedeni staci hrat na spicce druhe ligy a do prvni ligy se nehrne? Neni to trochu demotivujici? Pak to nam fanouskum pripada, ze kdyz jste meli nahrano z podzimu tak ted do toho nedavate tolik nebo duvod spatnych vysledku lezi v kabine? Ale to asi neprasknes ;) mej se a at ti to strili, bojovniky jako ty potrebujem.

Odpověď:
Po podzimu to vypadalo nadějně, byli jsme čtvrtí a vypadalo, že bychom ty nahoře mohli pozlobit. Ale po tomto jaru už postup nepřipadal v úvahu. Ale rozkaz od vedení, že musíme postoupit nebo naopak nesmíme postoupit, tady rozhodně nebyl. To, že jsme klesli v tabulce, přičítám tomu, že se nám teď nedaří. Nedokážu si to vysvětlit, série devíti zápasů bez výhry.
david (sokolov) 19.5.2010, 18:44
ahoj Oli. chtěl jsem se zeptat jak dlouho budeš působit na baníku a myslim že se k baníku hodíš. a jen tak dál hraj ať jsme v 1 lize. čauky

Odpověď:
Smlouvu mám tady ještě na rok, do příštího léta. Tak uvidíme, co bude dál.
Kašpi (kaspi2@seznam.cz - Sokolov) 19.5.2010, 18:23
Zdravím Olegu, chtěl bych se Tě zeptat, jak vnímáš při zápasech atmosféru na stadionu, a čím si Ty osobně vysvětluješ, že chodí postupně čím dál méně lidí?

Odpověď:
Méně lidí chodí proto, že se nám nedaří, to je jasné. Když se nedaří, tak fanoušků ubývá a v Sokolově je to teď markantní. Když se nám dařilo na podzim, tak chodilo dva tisíce, někdy i dva a půl. Teď jsme byli rádi za tisícovku. Zaplatili si lístek, tak mají právo si zanadávat, ale nám to moc nepomáhá.
motlik 17.5.2010, 17:08
ahoj oli,mám dva dotazy - I. jak bys hodnotil letošní sezonu z pozice svojí a pak z pozice mužstva a II. proč se ti v týhle sezoně nedařilo střelecky i když jsi hrával? díky az odpovědi a ať se ti v tý následující sezoně daří (pokud nás teda neopustíš ;-)

Odpověď:
Týmově bych to zhodnotil jako nejhorší půlrok, co jsem v Sokolově. Hodně porážek a už od prvního jarního kola jsme tápali a nedokázali udělat sérii výher. Z osobního hlediska to také hodnotím špatně, protože v těch zápasech, co jsem nastoupil, tak jsem ty góly nedal. Střelecky jsem se vůbec neprosadil, hledal jsem se. Souvisí to s tím, že když se nedaří týmu, nedaří se ani individuálně.
PanVágner (venca.pumpicka@seznam.cz - West Miners) 17.5.2010, 14:12
Vypada to, ze nam to v Sokolove momentalne trosku usnulo na mrtvem bode, nezda se ti?

Odpověď:
Zrovna tohle jaro bych hodnotil jako hodně nepovedený. Ty předešlé sezóny byly v pohodě, i tenhle podzim. Ale to jaro bylo z naší strany horší.
Marcus (marasko@seznam.cz - hradec) 17.5.2010, 11:03
cus olli..Jak vzpomínáš na Hradec?? Měl si to tam rád a líbilo se ti tam- mimochodem co říkáš letošní sezoně? Jinak makej dál, at si brzo v první lize...

Odpověď:
Na Hradec vzpomínám v dobrém, jsem jejich odchovancem. Od dorostu jsem tam byl snad pět let i v A mužstvu. Za těch pět let jsem zažil dobré i zlé. Letošní sezónu měli fantastickou, doma ani jednou neprohráli. Dlouho postup plánovali a letos jim to vyšlo. Sledoval jsem to a klobouk dolů před nimi.

 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner