Žáci besedovali se zástupci FK Baník Sokolov

 
Žáci besedovali se zástupci FK Baník Sokolov
 
st 12.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Na Základní škole Pionýrů v Sokolově dnes bylo rušno. Pozvání na besedu se žáky sportovních tříd přijali ředitel klubu Tomáš Provazník, sportovní ředitel Vítězslav Hejret, hlavní trenér A mužstva Aleš Jindra a jeho svěřenci František Dřížďal a David Čada.

I tato akce již patří mezi ty tradiční a osvědčené. Besedy se zúčastnili všichni žáci sportovních tříd, kteří si řádně plní své školní povinnosti. Školáci se následně mohli ptát zástupců Baníku a nejlepší tazatelé byli poté odměněni plakáty baníkovských hráčů s osobním věnovaním.

Na besedě se probírala kariéra obou hráčů a také Aleše Jindry. Žáci se ptali například na zajímavosti z týmu, fungování klubu a například historky, které baníkovci někde zažili. Také se mluvilo o budoucnosti klubu, o případném působení v Gambrinus lize či zázemí v FK.

 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner