Věřím, že si diváci přijdou na své, říká Daniel Šmejkal

 
Věřím, že si diváci přijdou na své, říká Daniel Šmejkal
 
čt 20.11., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci se připravují na své poslední vystoupení v rámci podzimní části tohoto ročníku. V sobotu dopoledne je čeká soupeř z Vlašimi a dle slov hlavního trenéra Daniela Šmejkala nebudou mít jeho svěřenci jednoduchou práci. Přesto věří, že jeho tým zápas zvládne a diváci se na stadionu nudit nebudou.

Poslední utkání v kalendářním roce 2014 nebude pro trenéra Baníku nijak speciální. "Já musím říct, že pro mě to bude další utkání v řadě a nevidím důvod, proč bychom k němu měli přistupovat nějak jinak. Budeme se snažit předvést ten nejlepší výkon jako v každém jiném zápase. Každopádně předesílám, že nás čeká velmi kvalitní soupeř," uznává sílu Vlašimi trenér Baníku.

Oba celky už se na podzim jednou potkaly. Ve 2. kole na začátku srpna se ve Vlašimi hrálo 1:1. Tehdy jsme od 1. minuty gólem Ouedraogoa rychle vedli, ale domácí Simerský dokázal ještě v prvním poločase srovnat. "Oba týmy prošly během podzimu nějakým vývojem a já musím souhlasit s tvrzením, že tentokrát nás čeká zcela jiný zápas. Náš první vzájemný zápas se hrál na začátku sezóny, Vlašim měla hodně změn v kádru, já byl v Baníku velmi krátce. I to je důvod, proč očekávám odlišné utkání, ale věřím, že si diváci přijdou na své," přeje si Daniel Šmejkal.

V minulém kole v Opavě už nastoupil uzdravený šutér Marek Červenka, což je před zápasem s Vlašimí jistě pozitivní. Přesto nebudou baníkovci kompletní. "Návrat Marka Červenky je určitě dobrá zpráva. Stejně jako jiné týmy i my jsme se v průběhu podzimu potýkali se zraněními. Momentálně je mimo hru Víťa Vrtělka a další hráči mají šrámy. Do zápasu však ještě nějaký čas máme, takže uvidíme, kdo bude moci nastoupit," uzavírá sokolovský kouč.


 
 
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner