V sobotu se juniorka představí v Teplicích

 
V sobotu se juniorka představí v Teplicích
 
st 5.8., Jan Čech

S o k o l o v - V sobotu se od 10:15 představí Na Stínadlech, kde je čeká „béčko“ Teplic. „Osobně bych byl spokojený s bodem a s dobře předvedenou hrou, ale uvidíme, jak to celé dopadne. Věřím, že se nám podaří navázat na A mužstvo a také začneme soutěž výborně,“ říká před startem divize kouč sokolovské juniorky Jiří Dreiseitl.

Juniorka Teplic není pro začátek soutěže pro baníkovce nic snadného. Přesto je podle trenérových slov hratelná. „Obě mužstva jsou si hodně podobná. Teplice mají přeci jen jednu výhodu. I přes svoje mládí jsou zkušenější,“ začal Jiří Dreiseitl popisovat soupeře a pokračoval: „Oni hráli dorosteneckou extraligu, a to je hodně agresivní soutěž. V této lize může poslední celek porazit prvního a opačně. Proto v této činnosti budou mít trochu převahu.“

Na druhou stranu mužstvo juniorky Baníku netvoří pouze nováčci. „My máme v mužstvu také dost zkušených hráčů, jako je třeba Josef Vašata a další,“ připojil.

Jak by se utkání mohlo vyvíjet? Odpověď je snadná. „Oba celky jsou hodně mladé a to znamená, že to bude hodně o hlavě. Myslím si, že to bude o prvním gólu. Kdo dá první branku, tak bude na koni,“ odhaduje kouč Dreiseitl.

Cíle pro sobotní duel jsou jasné. „Jedeme tam s tím, že si chceme minimálně bod odvézt. Už z toho důvodu, že je začátek sezony a my chceme dobře začít. Rádi bychom navázali na naše ´áčko´,“ uzavřel Jiří Dreiseitl.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner