V hornickém derby zvítězili nejen fotbalisté

 
V hornickém derby zvítězili nejen fotbalisté
 
st 7.5., Jan Kašpar

S o k o l o v - Baník má za sebou jedno z nejatraktivnějších utkání celé sezony. V rámci 25. kola FNL totiž naši fotbalisté hostili tým z Mostu v tradičním hornickém derby. Utkání nakonec vyznělo lépe pro Sokolov, jehož fanoušci si navíc domů, ostatně jako pokaždé, odnesli přehršle zajímavých cen z diváckých soutěží, které Baník Sokolov pořádá společně se svými partnery. Tímto vám děkujeme.

V poločasové soutěži se vždy hraje o hodnotné ceny. Hlavní výhra je v hodnotě 2000 Kč. V poločasové soutěži mužů se opět soutěžilo o ceny od partnerů klubu, kterými jsou Statek Bernard, Jarmid.cz, Steak Bar George, Bazén Sokolov, Krufin s.r.o., Sportcentrum Hrušková, Grill Luno, Bowling Lion a lanové centrum Trinity.

Hlavní cenu do soutěže věnovala firma Nemos Group. Všichni tři účastníci poločasové soutěže si odnesli poukaz v hodnotě 600 Kč na dentální služby. Ceny soutěžícím předával asistent jednatel společnosti Ing. Joža Lokajíček.

Partnerem ankety pro ženy je společnost Krufin, s.r.o., partnerem soutěže pro děti je společnost WITTE-AUTOMOTIVE Nejdek.

Poločasová soutěž

Vítěz poločasové soutěže: Jaroslav Slepička - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Robert Doubek - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Petr Malinkovič - Sokolov

Soutěž pro děti

Vítěz soutěže pro děti: Vlastimil Dečinka - Kynšperk nad Ohří

Soutěž pro ženy

Vítěz soutěže pro děti: Pavlína Horáková - Chodov

Fotogalerie z poločasové soutěže ZDE

Příští možnost soutěžit - neděle 18.5. od 17:00

Další šance, kdy budou moci fanoušci sokolovského Baníku hrát o zajímavé ceny, se naskytne v neděli 18.5., kdy od pěti hodin hrajeme doma s Vltavínem.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner