V Mostě jsme měli vyhrál, zalitoval Aleš Jindra

 
V Mostě jsme měli vyhrál, zalitoval Aleš Jindra
 
út 15.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Hodně zvláštní utkání odehráli svěřenci Aleše Jindry v Mostě. Dokázali si vytvořit několik dobrých příležitostí, ze kterých však neskórovali. Zároveň během utkání přišli o dva hráče. Vrtělka si kvůli přetrženým křížovým vazům několik měsíců nezahraje a Vondráček po červené kartě putoval předčasně pod sprchy. Baník na severu Čech jen remizoval.

V prvním poločase bylo k vidění poměrně hodně šancí, ale žádná branka z nich neresultovala. "Utkání začalo oboustranně opatrně, Most byl po debaklu v Hradci, my jsme začali také obezřetně," načal své hodnocení Aleš Jindra. "Po deseti patnácti minutách jsme ale začali hrát to, co jsme si představovali. Po dobrých kombinacích jsme se dostávali do slibných pozic. Kuba Dvořák měl na noze gól, jeho střela šla opravdu do šibenice, ale domácí hráč ji hlavou zastavil," mrzelo sokolovského trenéra, který si ale jinak hru Baníku v prvním poločase pochvaloval. "Fungovalo nám to, dařily se i standardky, kdy měl Zbynďa Vondráček dvě dobré příležitosti. Nevybavuji si žádnou vyloženou šanci soupeře, možná dva brejky, které jsme vyřešili až na poslední chvíli. Byli jsme lepší, ale opět nepřišel gól, který je pro nás klíčový a důležitý."

Po půlhodině hry navíc kvůli zranění musel odstoupit Vít Vrtělka a jeho diagnóza nezní vůbec dobře. Další rána pro Baník přišla v 73. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Zbyněk Vondráček. A protože žádná branka nepadla, skončilo utkání nerozhodně 0:0. "Hra pak byla rozkouskovaná. Nejdříve kvůli zranění střídal domácí Procházka, následně i náš Víťa Vrtělka. Má přetržené křížové vazy, což je nepříjemné zranění a bohužel to vypadá na dlouhou pauzu. Samozřejmě jej všichni podpoříme, aby všechno co nejlépe dopadlo," vrátil se k jednomu z negativních momentů zápasu Aleš Jindra. "Po zranění Víti jsem šel do rizika, a protože jsem chtěl vyhrát, přišel druhý útočník Milan Jurdík. V průběhu zápasu jsme pak udělali ještě jednu změnu v rozestavení, abychom zajistili střed hřiště."

Druhý poločas přinesl již zmiňované vyloučení Vondráčka, přesto Baník sahal po třech bodech. "Druhý poločas už byl takový rozháraný, chyběla kompaktnost. Zápas se v podstatě jen dohrával. I v deseti jsme si ale zásluhou několika brejků vytvořili možnosti, které měly skončit gólem. Pro mě to bylo zvláštní utkání. Převládá ve mně zklamání, že jsme nevyhráli a navíc přišli o jednoho z klíčových hráčů. Také jedna ze žlutých karet Zbyňka byla hodně přísná. V jedenácti kolech jsme už nasbírali tři červené karty a to nehraje nijak nedisciplinovaně či záludně. Asi je to smůla," zakončil své hodnocení skleslý trenér Baníku.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner