Ústí se bude rvát o každý balón, varuje před podceněním Jiří Dreiseitl

 
Ústí se bude rvát o každý balón, varuje před podceněním Jiří Dreiseitl
 
pá 7.11., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V zítřejším utkání narazí baníkovci na podobného soupeře jako v předchozích dvou kolech. Do Sokolova přijede předposlední celek soutěže z Ústí nad Labem, tedy tým z dolních pater tabulky, pro kterého je každý bod důležitý. Asistent trenéra Šmejkala Jiří Dreiseitl očekává bojovné utkání proti odhodlanému soupeři, který svou kůži lacino prodat nechce.

Ústecký tým prošel v letní přestávce generační obměnou a v dosavadním průběhu ligy se mu výsledkově nedaří. I toho si Jiří Dreiseitl všiml. "Souhlasím s tím, že Ústí v minulých sezónách atakovalo příčky na opačném konci tabulky, než kde se momentálně nachází. Po výstavbě stadionu a omlazení kádru přišel nepovedený začátek sezóny a to se potom body loví těžko. Navíc, když se všeobecně ví, jak je druhá liga vyrovnaná. Myslím si, že s tím příliš nepočítali a že patří v tabulce jinam."

Nelze však tvrdit, že by utkání 14. kola mělo patřit mezi ty snadnější. Soupeř má ve svém kádru řadu šikovných fotbalistů. "Nemají vůbec špatný tým. Jmenoval bych Martykána, Leibla, když nastoupí Veverka, tak je taky nebezpečný. Vepředu hraje silný a důrazný Smola. Mezi tyto hráče patří i Peterka, ale ten se jim vykartoval," vyjmenovává Jiří Dreiseitl hráče, na které si domácí fotbalisté budou muset dávat pozor.

Baníkovci mají na co navazovat. Porazili Most, vyhráli v Třinci a ani proti Ústí nebudou chtít o body přijít. Musí však být důraznější než soupeř. "Ústí je dlouhodobě lepší dopředu než dozadu. Řekl bych, že se částečně svým stylem podobají Mostu i Třinci. Ví, že je pro ně teď každý bod důležitý, takže i u nás se budou snažit něco vydolovat. Očekávám, že se budou rvát o každý kousek hřiště a my jsme apelovali na hráče, aby se na to připravili," uzavírá předzápasovou analýzu utkání asistent hlavního trenéra.


 
 
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner