To je můj koníček! V novém videu představuje Jakub Dvořák své kolo

 
To je můj koníček! V novém videu představuje Jakub Dvořák své kolo
 
čt 16.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Připravili jsme pro vás pokračování naší série FKB extra, ve kterém vás chceme seznámit s našimi fotbalisty v netradičních rolích. Jako první přišel na řadu kapitán mužstva František Dřížďal, za kterým jsme zavítali do baníkovské kabiny, kde zkušený obránce mluvil o tom, kdo je kdo v šatně sokolovského týmu. Nyní přichází brankář Jakub Dvořák, aby vám pověděl něco o svém největším koníčku.


"Na kole jsem začínal asi jako každej, mohlo mi být čtyři, pět, šest let. Měl jsem klasický malý kolo snad z první republiky," vzpomíná na svoje začátky sokolovský gólman. "Potom kolečka pryč a šlapat. Na základce přišlo moje první velký kolo, bylo odpružený a asi z Kauflandu. V lese jsem jezdil nahoru dolů, nic velkýho," pokračuje.

"Parta kamarádů tady v Sokolově začala jezdit a básnili o tom. Koupil jsem kolo, jestli mě to vůbec začne bavit. A chytlo mě to. Pak už to šlo do velkých otáček a bude to rok, co jezdím hodně aktivně. Musím říct, že nic lepšího neznám. Teda kromě fotbalu," dodává Jakub se smíchem.

Odchovanec Baníku s přezdívkou "Dvořka Superman" ještě ve videu prozradí, kde je ráj cyklistů a kde tak tráví dovolenou. Přidá poznatky, jak staví tratě v přírodě a ukáže nám, na jakém kole jezdí. Dozvíte se také, koho z kabiny se mu podařilo "nakazit". Však se můžete sami přesvědčit v následujícím díle FKB extra:


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner