Škoda promarněného vedení, litoval Aleš Jindra

 
Škoda promarněného vedení, litoval Aleš Jindra
 
po 27.8., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci ve 4. kole II. ligy hostili jihočeský celek FC Táborsko. Do vedení poslal domácí v 18. minutě Machek, za hosty srovnal v 72. minutě Strnad. Baník byl v první půli lepší, ale ve druhém se Ševci probudili a podařilo se jim hru vyrovnat. Šance na druhý gól měly oba týmy, ale skórovat se nikomu nepovedlo. Aleš Jindra tak po zápase nemohl být logicky spokojený, na domácím hřišti chtěl získat tři body.

V prvním domácím utkání Baník porazil Varnsdorf 1:0 a i ve druhém vystoupení před domácím publikem měli baníkovci našlápnuto k vítězství. Po prvním poločase vedli díky brance Vojty Machka 1:0. "První poločas byl z naší strany slušný, vstoupili jsme do utkání tak, jak jsme si před zápasem řekli. To znamená, že jsme byli aktivní, dařilo se nám v soubojích a vcelku obstojně jsme kombinovali. Po výprasku na Bohemce jsme to neměli jednoduché, ale bojovali jsme a vyjádřili jsme to i jedním gólem," shrnul první půli trenér Baníku Aleš Jindra.

Ve druhém poločase padla také jen jedna branka, trefil se exsokolovský Miloslav Strnad a rozhodl o tom, že utkání skončí nerozhodně 1:1. Oba týmy si vytvořily ještě několik šancí, avšak další gól již nepadl. "Druhý poločas byl z naší strany extrémně pasivní, nevím teď, z jakého důvodu, budeme to muset podrobit analýze. Soupeř měl dvě, tři šance a tu poslední proměnil. Je to nepochopitelná škoda, vedli jsme, byli jsme v dobrém herním rozpoložení, ale drhuý poločas se nám nepovedl. Zasloužíme si asi jen ten bod. I když jsme v závěru měli šance, díky standardkám i tlak, ale už se nám nepodařilo skórovat," litoval kouč Sokolova promarněného vedení. Ze hry musel navíc stáhnout zraněného Davida Čadu a kýžený druhý gól nepřinesl ani druhý útočník Jiří Mlika. "Davida jsme museli střídat, měl zdravotní problémy. Měli jsme samozřejmě snahu podpořit útok, a proto šel na hřiště druhý útočník Mlika. Zůstal tam i Tonda Holub, který měl připravovat šance pro ostatní. Ty nakonec přišly, ale neproměnily jsme je," uzavřel své hodnocení Aleš Jindra.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner