Se zápasem nemůžeme být úplně spokojeni, hodnotil Daniel Šmejkal

 
Se zápasem nemůžeme být úplně spokojeni, hodnotil Daniel Šmejkal
 
ne 9.11., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci se ve 14. kole utkali sice s předposledním, leč stále nebezpečným Ústím nad Labem. Hosté dokázali odpovědět na gól Rostislava Šamánka a vezou si ze Sokolova bod. Na tiskové konferenci po utkání byl tak spokojenější ústecký Petr Němec. Hlavní trenér Baníku Daniel Šmejkal litoval, že jeho tým nepřidal další branku.

Podle trenéra Baníku byli jeho svěřenci i přes povedený start do utkání málo nebezpeční směrem dopředu, na což doplatili ve druhém poločase."Úplně spokojení být dnes nemůžeme. Byli jsme favorité utkání, ale věděli jsme, že hrajeme proti kvalitnímu soupeři. I když nevyhrává, kvalitu určitě má. Dobře jsme vstoupili do utkání, i když nám to paradoxně možná spíše uškodilo. Ztratili jsme trochu nit a i když jsme dobře bránili, nebyli jsme nebezpeční směrem dopředu. Soupeř si ale taky žádnou šanci nevypracoval. Nevstoupili jsme dobře do druhého poločasu, kdy jsme inkasovali. Myslím si, že jsme potom byli aktivnější, převzali jsme taktovku, ale branku se nám nepodařilo vstřelit. Podle průběhu utkání to byla zasloužená remíza. My si to musíme rozebrat, zamyslet se nad tím a máme před sebou další utkání."

"Každý bod má pro nás cenu zlata. První poločas ovlivnila velice rychlá branka, kdy jsme hned v páté minutě prohrávali, ačkoliv jsme se připravovali na to, že domácí se snaží vždycky rychle rozhodnout. Od pětadvacáté minuty jsme pomalu přebírali hru, soupeře jsme do ničeho nepustili. Budu trochu pyšný, když řeknu, že ve druhém poločase jsme byli trošku lepší. Podařilo se nám vyrovnat, což se v každém zápase nestává. Já musím poděkovat hráčům za jejich přístup, bojovali až do konce," řekl po utkání spokojenější Petr Němec.


 
 
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner