První turnaj a hned vítězný! U7 zazářila ve Spořicích

 
První turnaj a hned vítězný! U7 zazářila ve Spořicích
 
st 19.11., Lukáš Švéda

S p o ř i c e - Svěřenci trenérů Volpova, Klemma a Bertelmana absolvovali v neděli 16. listopadu svůj první turnaj a rovnou si z něj odvezli zlaté medaile! Ve Spořicích u Chomutova měli konkurenci v dalších sedmi týmech, ale ani jednou neprohráli.

Pořadatelé turnaje připravili tradiční herní systém každý s každým, mužstva nastupovala v rozestavení 4+1 a zápasy trvaly třináct minut. Mohlo se hrát také o mantinely, což zjevně malým baníkovcům vůbec nevadilo. Hned ve svém utkání ukázali velkou bojovnost, když proti Ostrovu dvakrát prohrávali, ale pokaždé dokázali vyrovnat. Poté následovaly čtyři výhry v řadě a na závěr opět jedna remíza. Za baníkovci skončili na druhém místě fotbalisté Ostrova a třetí Ústí nad Labem.

Výsledky přípravky U7: Ostrov 2:2 (Gajič, Klemm), Ústí nad Labem 1:0 (Gajič), Chomutov 2:0 (Klemm, Novák), Ostrov 3:0 (Gajič, Novák 2), Chomutov 2:1 (Gajič 2), Ervěnice 1:1 (Fait)

Soupiska Baníku: Bertelman Matyáš, Fait Nikolas, Feitl Jakub, Gajič Richard, Hotárek Jindřich, Iljachin Michael, Klemm Nicolas, Knotková Lenka, Novák Michal, Provazník Tomáš

Radost z vítězství na turnaji měli pochopitelně také trenéři naší přípravky. "Kluci bojovali a makali jeden za druhého. Byla to jejich první velká akce, ale ničeho se nebáli. V prvním zápase dvakrát dotáhli soupeřův náskok, v pátém utkání otočili z 0:1 na 2:1 a v posledním utkání také prohráváme a dokázali vyrovnat. Nejlepším naším hráčem byl Tomáš Provazník, střelcem pak Richard Gajič s pěti góly," okomentoval úspěch přípravky U7 asistent trenéra Evžen Klemm.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner