Prohráli jsme si to špatným výkonem, uznal Aleš Jindra

 
Prohráli jsme si to špatným výkonem, uznal Aleš Jindra
 
po 20.8., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci ve 3. kole nesehráli zrovna povedené utkání. Na půdě Bohemians 1905 inkasovali tři branky v prvním poločase a zápas se jim již nepodařilo zdramatizovat. Utkání navíc nedohrál kvůli zranění František Dřížďal a po červené kartě ani Jakub Dvořák II. Sokolovský lodivod Aleš Jindra tak neměl příliš co hodnotit.

Klokani z Ďolíčku vstřelili Baníku tři branky během úvodního poločasu, a tak prakticky rozhodli o svém vítězství. "Dá se říci, že se to rozhodlo v první půli. Do zápasu jsme vstoupili normálně, soupeře jsme prvních dvacet minut nepustili do šance, protože jsme dobře bránili. Narůstaly nám však problémy na pravé straně, Martinovi Knakalovi utkání příliš nevyšlo. Kupili jsme fauly, domácí z toho měli centry a standardky. První dva góly Bohemky padli do naší otevřené obrany, čehož jsme se chtěli vyvarovat. Po našich brejcích jsme ztráceli míče a soupeř to dokázal potrestat," řekl Aleš Jindra k inkasovaným brankám.

Baník tak musel dohánět dvougólové manko, navíc do konce poločasu ještě jednou inkasoval. "Měli jsme to pak složité, bohužel jsme obdrželi ještě jednu branku, když jsme ve středu prohráli několik soubojů." Ve druhém poločase již branka nepadla, místo toho bylo k vidění spousta soubojů a udělených karet. "Do druhého poločasu jsme prostřídali, Franta Dřížďal měl přinést více zkušeností. Na druhou stranu je potřeba říci, že Bohemka se již dopředu tolik netlačila. Bohužel přišlo vyloučení Kuby Dvořáka, když dostal druhou žlutou za údajné simulování. Poté se zranil Franta Dřížďal," okomentoval nepříjemnosti trenér Sokolova.

Utkání se nakonec dohrávalo i bez vyloučeného hráče Bohemians, ale nic podstatného už nestalo, domácí své vedení udrželi. "Hlavní sudí pak kompenzoval naše vyloučení a vyloučil i domácího hráče. Zápas se mohl dohrát s nábojem, ale pak už nebylo o co hrát. Utkání jsme si ale pochopitelně prohráli sami špatným výkonem. Musím však dodat, že tam byly solidní výkony, ale výsledek je moc jednoznačný. Pokaždé, když se Bohemka dostala před branku, skórovala. Jirka Bertelman neměl prakticky žádný vážnější zákrok, přesto dostal tři góly. Potěšilo mne, že jsme to nezabalili, byli jsme aktivní a snažili se dát alespoň jeden gól, ale to se nám nepodařilo. Jedeme dál, musíme se zakousnout a porvat se o body v dalším zápase," nevěší hlavu sokolovský kouč.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner