Přípravkám Baníku se v hale opět dařilo

 
Přípravkám Baníku se v hale opět dařilo
 
ne 30.11., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Minulý víkend byl pro dvě přípravky Baníku velmi úspěšný. Nejstarší U11 na turnaji v Chebu zvítězila, o rok mladší U10 pak taktéž v chebské hale vybojovala o den dříve 3. místo. Do Německa pak zamířila přípravka U8, ale podobné umístění jako jejich starší kolegové mladší baníkovci nedovezli.

U11 ovládla turnaj v Chebu

Svěřenci Vlastimila Vernera vyhráli v neděli 23. listopadu všech pět svých zápasů a zaslouženě se stali vítězi halového turnaje v Chebu.

Výsledky U11: Viktoria Plzeň (dívky) 4:2 (Šustr 2, Mikleš 2), 1. FC Karlovy Vary 4:1 (Šustr 2, Mikleš, Dolejš), Kynšperk 3:2 (Dolejš 2, Mikleš), FK Ostrov 7:1 (Mikleš 4, Moravec 2, Bufka), FK Tachov 7:2 (Šustr 2, Moravec 2, Sentelík, Mikleš, Bufka)

Sestava baníkovců: Verner, Lokajíček, Sentelík, Dolejš, Šustr, Berka, Bufka, Mikleš, Moravec

U10 skončila v Chebu na bronzovém stupínku

O den dříve se v chebské sportovní hale utkali fotbalisté z kategorie U10. Turnaje se zúčastnil také tým vedený Markem Kratochvílem. Sokolovští hráči dvakrát prohráli, třikrát zvítězili a to jim stačilo na konečné 3. místo.

Výsledky U10: ZČE Plzeň 2:4 (Kroupa 2), FK Skalná 3:4 (Lukeš, Fuchs), Hvězda Cheb 2:1 (Fuchs, Malý), FK Ostrov 5:3 (Kroupa 3, Fuchs, Raclavský), Horní Slavkov 4:3 (Kroupa, Malý 3)

Sestava baníkovců: Raclavský, Lukeš, Fuchs, Svojanovský, Sedlák, Popov, Filipovič, Kroupa, Malý

U8 se v Německu příliš nedařilo

V neděli 23. listopadu zamířila baníkovská U8 do zahraničí, konkrétně do haly v saském Zwickau. Postupně se baníkovci utkali s pěti soupeři, ale ani na jednoho mužstvo Vlastimila Vernera nevyzrálo.

Výsledky U10: RB Leipzig 0:4, FC Carl-Weiss Jena 0:1, Tennis-Borussia Berlín 0:3, 1. FC Magdeburg 0:8, o umístění FC Viktoria Köln 1:4 (Buchner)

Sestava baníkovců: Holovijčuk, Häring, Běhounek, Havlík, Pikrt, Zábojník, Opatrný, Stolec, Přibys, Macháček, Buchner

Trenér U8 k turnaji: "Náš první zahraniční turnaj skončil hodně neslavně. V prvním utkání jsme se seznamovali s pravidly a novým herním rozestavením 5+1. Dalším naším velkým problémem byl povrch, který byl velmi kluzký. Problém s kluzkým povrchem se nám sice vyřešit podařilo, ale po fotbalové stránce se nám vyřešit nepodařilo nic. Za soupeři jsme zaostávali v rychlosti, důrazu a hlavně nám oproti všem chyběla radost a chuť. Jít na hřiště, zahrát si a pobavit se tím."


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner