Pomožte nám ke třem bodům, vyzývá fanoušky Aleš Jindra

 
Pomožte nám ke třem bodům, vyzývá fanoušky Aleš Jindra
 
pá 18.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovce čeká již dvanácté druholigové utkání v této sezóně, do Sokolova přijede Vlašim. Trenér A mužstva Aleš Jindra musí před utkání řešit řadu otazníků a nově vzniklých potíží. Zároveň burcuje fanoušky, aby přišli jeho tým podpořit. Baníkovci to budou potřebovat.

Na západ Čech míří čtrnáctý tým soutěže FC GRAFFIN Vlašim a s ním i trenér Horňák a řada sparťanských mladíků. Pro Aleše Jindru tedy známí protivníci. "My pochopitelně máme před soupeřem určitý respekt. V tak vyrovnané lize, jakou FNL je, můžeme prohrát s kýmkoliv, takže i s Vlašimí. Co se týče hráčů Sparty, Vlašim má s pražským klubem nadstandardní vztahy. Hráči jako Sus nebo Putz, kteří vychází z béčka a neprosadí se v áčku, jdou do Vlašimi nebo jiných druholigových týmů, aby zvýšili svou výkonnost. V tomto věku se jim láme kariéra," říká k sobotnímu soupeři Aleš Jindra.

Sokolovský trenér se však soustředí na jediný cíl, kterým je zisk tří bodů. A také na způsob jak překonat soupeřovu defenzívu. "Do utkání budeme vstupovat s určitými záměry a snad se je podaří naplnit. Od té doby, co přišel David Kobylík, se naše hra proti bránícím mužstvům zlepšila, dokážeme si vytvářet i šance. Následuje však otázka, jak je to s jejich proměňováním. I díky tomu jsme byli ve výsledkovém útlumu, kdy jsme tři zápasy prohráli. Sice jsme hráli dobře, ale nedali jsme první gól, což je pro nás důležité."

Fotbalisté Baníku se v souboji s Vlašimí budou muset obejít bez služeb Víta Vrtělky a Zbyňka Vondráčka. Úzký kádr sokolovského celku tak utrpěl další rány. "A to není vše. Luboš Hruška měl v týdnu nějaké problémy, ale já věřím, že v sobotu bude k dispozici. Chtěl bych v této chvíli, kdy u nás nastala personální krize, požádat fanoušky Baníku o maximální podporu. Doufám, že nás v sobotu poženou v hojném počtu za vítězství. Zároveň bych chtěl poděkovat těm, kteří se za námi vydali do Mostu, " vyjádřil se k podpoře fanoušků sokolovský trenér.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner