Krajský výběr žáků skončil v Chebu čtvrtý

 
Krajský výběr žáků skončil v Chebu čtvrtý
 
út 27.1., Lukáš Švéda

C h e b - Ve dnech 16. a 17. ledna se ve Sportovní hale v Chebu uskutečnil již 13. ročník halového turnaje krajských výběrů žáků - O Pohár předsedy ŘK FAČR pro Čechy. Výběr Karlovarského kraje, v němž nastoupilo také osm baníkovců, obsadil konečné čtvrté místo.

Turnaje se zúčastnilo sedm krajských výběrů, které se systémem každý s každým utkávaly od pátečního odpoledne až do sobotního poledne. Zápas trval 25 minut a na hřišti nastoupili čtyři hráči v poli a gólman. Nejvíce se dařilo výběru Prahy, který zvítězil ve všech zápasech a zapsal skóre 67:12. Za ním obsadil druhou pozici výběr Středočeského kraje, jenž prohrál pouze z vítězem. Bronzový post brali hráči Ústeckého kraje, kteří podlehli ve dvou zápasech. Domácí fotbalisté skončili čtvrtí, když třikrát zvítězili a stejný počet zápasů prohráli.

Konečné pořadí

1. Pražský KFS
2. Středočeský KFS
3. Ústecký KFS
4. Karlovarský KFS
5. Jihočeský KFS
6. Liberecký KFS
7. Plzeňský KFS

V sestavě krajského výběru se objevilo osm zástupců Baníku: Daniel Šmejkal, Radek Byrtus, Wolfgang Dotzauer, Josef Franc, Jakub Jílek, Slavomír Strmiska, Jakub Rustler a Karel Žilák. Individuálně byl v krajském výběru vidět ostrovský Jakub Zeronik, který skončil třetí mezi nejlepšími střelci turnaje.


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner