Juniorka přivítá rezervu Kladna

 
Juniorka přivítá rezervu Kladna
 
so 26.9., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Ve stejný den a ve stejném čase jako A-tým nastoupí ke svému utkání juniorka Baníku, kterou čeká Kladno B. Půjde nejen o souboj dvou rezerv, ale také o zápas sousedů v tabulce s téměř stejným ziskem bodů i skoro stejným skórem.

B tým Kladna se v současné době nachází na 12. místě divize se 7 body a skóre 9:12. Juniorka Sokolova má gólovou bilanci ještě o inkasovaný gól horší, ale získala o bod víc a je před Kladnem na 11. pozici. V loňské sezoně hráli Kladenští o záchranu, nakonec skončili na jedenáctém místě s třemi body náskoku před sestupujícími Blšany.

Sokolov se v nedělním zápase zřejmě bude muset obejít bez druholigových pendlerů, kteří souběžně hrají v Čáslavi. V posledním zápase nastoupila v dresu Juniorky hned celá obrana Kaplan - Studík - Hrabáč – Hanzlík, kterým kryl záda ještě gólman Bertelman. Ze širšího kádru áčka nastoupili také Komberec a Prchal. Tito dva hráči by však mladému trenérovi Dreiseitlovi měli být k dispozici. Otázkou také zůstává, zdali se do branky postaví po zranění se vracející Bertelman nebo Dvořák.

V podobné situaci jako Baník je i Kladno. Prvoligové áčko hraje také tuto neděli, když od 16:45 přivítá doma Bohemians 1905. V posledních zápasech rezervě ligový hráči výrazně pomáhali. S jakou sestavou dorazí Kladno do Sokolova tak není vůbec jasné. Soupisku béčka Kladna tvoří mladíci, kteří jsou doplňováni hráči z A týmu jako jsou Gross, Zeze, Broschinský nebo Šilhan, jenž v posledním zápase dvakrát za rezervu Kladna skóroval.

V posledním kole zvítězilo posilněné Kladno doma nad Čelákovicemi vysoko 4:0. Sokolov remizoval v Děčíně 1:1 a doma Baník ztrácet body nechce.

V tomto zápase by mohli dostat příležitost hráči juniorky, kteří zatím nastupovali méně. Zda chytnou příležitost za pačesy záleží jen na nich. Jak si juniorka povede můžete sledovat od 16:30 na sokolovském stadionu. Jste srdečně zváni!

 
 
Související články - zápas

Reportáž

Další

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner