Jiří Dreiseitl si přál z Teplic bod. To se mu, bohužel, nesplnilo

 
Jiří Dreiseitl si přál z Teplic bod. To se mu, bohužel, nesplnilo
 
ne 9.8., Jan Čech

S o k o l o v - Juniorka prohrála své úvodní utkání v Teplicích 4:1. Domácí nastoupili posíleni o hráče A - mužstva ti svým přehledem a uměním rozhodli o svém jasném vítězství.

Ještě před samotným utkáním byl Jiří Dreiseitl trochu nemile překvapen. „Musím se přiznat, že tolik posil z A mužstva Teplic, které do utkání nastoupily, jsme opravdu nečekali. Pět prvoligových fotbalistů jim kádr hodně zkvalitnilo,“ začal se ohlížet za utkáním lodivod sokolovské juniorky Jiří Dreiseitl.

Teplice měly po většinu prvního poločasu převahu, kterou korunoval ve 27. minutě Melunovič. „Naší chybou jsme jim dali prostor ke skórování. Oni toho pochopitelně využili. I když jsme o poločase prohrávali 1:0, tak jsem věřil, že ve druhé půli s tím něco uděláme. Měli jsme i několik šancí, které tomu nasvědčovaly,“ ohlížel se Dreiseitl za první pětačtyřicetiminutovkou.

Všichni hráči šli do druhého poločasu s tím, že se pokusí utkání zremizovat. To se ale, bohužel, nestalo. Hned tři minuty po zahájení hry zvýšil Smejkal už na 2:0. „Bohužel naprosto propadli dva beci a oni z brejku přidali další branku. Podle mého byl toto ten zlomový moment. Od tohoto okamžiku se utkání už jasně vyvíjelo ve prospěch domácích,“ přiznal kouč.

Přesto se ještě Jiří Dreiseitl pokusil s utkáním něco udělat. „Zkusili jsme změnit rozestavění na tři – čtyři – tři. Začali jsme kombinovat, ale přišla další rána v podobě dalšího brejku. Mužstvo se tím rozložilo a o minutu později jsme znovu inkasovali,“ pokračoval.

Baníkovci se přesto dokázali prosadit. Do listiny střelců se v 83. minutě zapsal výstavní trefou Petr Pleva. „Jeho branka byla krásná, ale přišla už hodně pozdě. O výsledku zápasu už bylo rozhodnuto,“ posteskl si kouč Dreiseitl.

Trenér Přerost poslal ve 73. minutě do hry Šollara. Tento tah mu vyšel více než na výbornou. Teplický forvard nebyl na hřišti ještě ani ne pět minut a dokázal vstřelit dvě branky. „To se domácím povedlo. Na druhou stranu musím přiznat, že obě vstřelené branky Šollarem vycházely z naší bezradnosti, když se nám prostě nedařilo. On byl dvakrát v pravou chvíli na pravém místě,“ uzavřel trenér Dreiseitl.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner