Jednoznačně správná věc, shodli se všichni aktéři akce ve Steak Baru George

 
Jednoznačně správná věc, shodli se všichni aktéři akce ve Steak Baru George
 
út 29.4., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Zdá se, že v pondělí 28. dubna byla založena nová a velmi sympatická tradice. FK Baník Sokolov uspořádal v sokolovském Steak Baru George pohodový večer pro fanoušky a partnery fotbalového klubu. Třešničkou na dortu pak byla obsluha v podání hlavního trenéra Aleše Jindry, kapitána týmu Františka Dřížďala a jeho spoluhráčů Víta Vrtělky a Davida Čady.

Celou akcí provázel ostřílený moderátor Jan Picka, který také v průběhu akce všem přítomným pokládal více či méně záludné otázky zaměřené na Baníku. Správné odpovědi pak byly vždy odhodnoceny cenami, které předávali noví a dočasní číšníci Steak Baru George. Ti se ostatně se svými dojmy podělili...

David Čada

"Mně se takové akce líbí. Je to dobrá cesta jak se s fanoušky a sponzory sblížit a ukázat jim, že jsme taky normální lidi, kteří se normálně baví. Ve většině západních zemí je to normální a myslím si, že by se tyto akce měly konat častěji," poznamenal nejlepší střelec letošní sezóny, který také okomentoval svůj výkon.

"To by ses musel zeptat hostů, ale z mého hlediska mě to hodně bavilo. Mám rád takové prostředí a ani u pípy nejsem špatný (smích). Nevím, jaké by to bylo, kdybych tady měl chodit deset hodin, to by bylo asi horší. Ale celkově si myslím, že mi to šlo."

František Dřížďal

"Já myslím, že dobrý. Když se podíváš kolem sebe, lidi se baví a smějou, takže takovým akcím dávám jednoznačně zelenou. Máme s Davidem i Víťou stejný humor, takže si dokážeme poradit i v těžších situacích. Doufám, že jsme splnili očekávání, která od nás byla. Pro nás hráče je to takové zpestření, člověk přijde na jiné myšlenky a doufám, že se to pak projeví i na hřišti." Pro baníkovského kapitána to nebylo úplně cizí prostředí, neboť se ještě před profesionální kariérou věnoval práci v pohostinství. "Neřekl bych, že to byl návrat, protože do takového prostředí se vrátit nechci (smích). Ale samozřejmě ty zkušenosti mám, takže mě nerozhodí to, že mám odnést čtyři talíře nebo přinést na tácu pět piv. Stejně jako je jistý, že si Bláža hodí po straně míč kolem obránce, tak u mě je jistý, že mi tohle půjde (smích)."

Vít Vrtělka

"Je to jednoznačně správná věc. A dokážu si představit, že to bude ještě lepší, větší a že zájem lidí bude taky větší. Z pohledu hráče to beru jako normální věc, která k naší práci patří. Hlavně jsem rád, že si odpočinu od manželky. Každá hodina je dobrá (smích)," odtajnil zkušený středpolař hlavní důvod své účasti.

Po vážném zranění kolene se Víťa pomalu vrací do tréninkového procesu, a tak je rád, když se může někde projevit. "Je smutné, že se projevuji už jenom večer po hospodách (smích). Poslední měsíce už normálně trénuji s týmem, což je lepší, než když jsem chodil sám třeba do bazénu. Nejvíc mě štve, že ještě nemůžu hrát. Ale s tím se nedá nic dělat," zůstává záložník Baníku vždycky pozitivně naladěný.

To se projevilo i při hodnocení svého výkonu na place. "Šlo mi to velmi dobře. Vlastně je málo věcí, které mi nejdou velmi dobře. Sám jsem byl překvapený, většinou totiž sedím na druhé straně barikády, za stolem. Musím říct, že mě to docela bavilo, je to práce s lidma."

Aleš Jindra

"Je to správné a v pořádku. Momentálně není až tolik důležitý, co děláme, ale že vůbec něco děláme. Doba je složitá a podpora se shání těžko. Je potřeba vyzkoušet různé cesty a Baník si musí najít tu, která je pro něj v regionu nejlepší a která mu přinese další fanoušky a partnery," říká Aleš Jindra ke smyslu takových akcí. Trenér A mužstva zvyklý hodnotit své svěřence podle výkonu na zeleném pažitu, a tak mu nečinilo problém totéž udělat i ve Steak Baru George. "Kluci se k tomu postavili velmi dobře. Co se týče obsluhy, podali maximální výkon. Je vidět, že Franta Dřížďal má s takovými akcemi zkušenosti, dokáže se s partnery a fanoušky pobavit, dokáže udělat dobrou atmosféru. Ale to platí i pro Víťu i Davida. Jsou to zkušení hráči jak na hřišti, tak i na poli práce s fanoušky. Jednoznačně přispěli k dnešnímu dobrému večeru."


Mrkněte na zbylé fotografie do obsáhlé FOTOGALERIE.


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner