Jedeme vyhrát i do Varnsdorfu, nebojí se výzvy Aleš Jindra

 
Jedeme vyhrát i do Varnsdorfu, nebojí se výzvy Aleš Jindra
 
so 22.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baník je na jaře zatím stoprocentní, jenže v neděli se představí na hřišti Varnsdorfu, který patří do okruhu těch nejsilnějších týmů FNL. O síle soupeře hlavní trenér Aleš Jindra pochopitelně ví, ale i na severu Čech chce se svým mužstvem uspět. Bude se však muset obejít bez potrestaného Machka.

Sokolovský kouč se netají tím, že mužstvo Varnsdorfu považuje za jeden z nejlepších týmů soutěže. "Ano, stále to platí, navíc jsem se v tom utvrdil, když jsme sledovali Varnsdorf v Českých Budějovicích. Byli lepší než domácí a jen shodou okolností prohráli. Celkově si troufám říct, že soupeře už za tu dobu mého působení v Baníku znám. Hráli jsme proti sobě čtyřikrát a pro mě je to jednoznačně dlouhodobě jedno z nejlepších mužstev ve druhé lize," potvrzuje Aleš Jindra a vzápětí dodává, proč tomu tak je. "Uplatňují zbraně, které v této soutěži platí. Hrají ve vysokém tempu v obrovském nasazení a zároveň jsou poctiví dozadu. Navíc přidávají velkou kvalitu v herní složce. Daří se jim doma i venku, ale na jejich hřišti je to proti nim ještě o něco těžší. Z těch dosavadních jarních zápasů nás čeká nejtěžší soupeř."

Jenže baníkovci nechtějí jet na sever Čech pouze na výlet, pochopitelně mají daleko vyšší ambice a chtějí potvrdit svůj dobrý vstup do jarní části Fotbalové národní ligy. "Řešíme absenci Vojty Machka a já doufám, že to bude vše. Jakub Blažek měl sice nějaké zdravotní obtíže a netrénoval, nebude to jednoduché, ale my se s tím popereme. Chceme zvítězit, chtěl bych tam konečně vyhrát i já. Nechtěl bych přeceňovat předešlé dvě vítězství, pořád je to jen začátek a také jsme Žižkov, ani České Budějovice úplně nepřehrávali. Na tom musíme zapracovat."


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner