Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

 
Jaké akce pro vás chystáme na jaro?
 
čt 12.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

14.3. - Domácí utkání s Kolínem. Kdo se prokáže vstupenkou z tohoto zápasu na dalším domácím zápase se Zlínem (28.3.), má vstup zdarma. Permanentkáři si pak mohou vyzvednout svařák. Na účastníky poločasové soutěže čeká netradiční výhra, kdy získají zapůjčení zbrusu nového automobilu FIAT 500x (vítěz na 3 dny, ostatní na 2 dny). Dojde také ke slavnostnímu odhalení nového modelu. Soutěžící v poločasové soutěži si navíc odnesou také vstupenky na koncerty Supergroup.cz 27.3. (Střihavka, Pavlíček,..), Michala Hrůzy 28.3. a 10.4., anebo Monkey Business - více info na http://www.vlny-musicag.cz/

13.4. - Na loňské povedené setkání s příznivci klubu navážeme opět setkáním ve Steak Baru George.

květen - Proběhne akce "Šikovný školák" pro 2. třídy ZŠ (ve spolupráci FK, HC Baník, Nemos Group a NF Restart).

květen - Měsíc náborů FAČR, v Sokolově proběhne Školka Cup.

23.5. - Domácí utkání s Opavou. Z každé prodané vstupenky 10 Kč poputuje nemocnici v Sokolově, uskuteční se 3. ročník sbírky hraček, knih, plyšáků.

dlouhodobá akce - sběr víček z PET lahví pro Nadační fond Restart.

Již proběhlo - 5.3. se uskutečnila tisková konference před startem jarní části FNL.

Již proběhlo - 5.3. v rádiu Egrensis hovořilo duo Daniel Šmejkal - Miloš Kratochvíl.

Již proběhlo - 11.3. Na ZŠ Pionýrů besedovali se žáky sportovních tříd zástupci klubu.

Již proběhlo - Připravili jsme novinky ve fanshopu. Nově si můžete v baníkovských barvách koupit pletené šály, kšiltovky a už od podzimu zimní čepice a kulichy.


 
 
Podobné články

Hráči áčka besedovali se žáky ZŠ Pionýrů

S o k o l o v - V úterý 10. března proběhla na ZŠ Pionýrů již tradiční beseda, ve které před žáky sportovních tříd předstoupili zástupci FK Baník Sokolov a odpovídali na zvídavé otázky. Baníkovskou delegaci vedl ředitel klubu Mgr. Tomáš Provazník, vedle něj pak usedl hlavní trenér A mužstva Daniel Šmejkal a jeho svěřenci František Dřížďal, David Vaněček a zimní posila Miloš Kratochvíl.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2021 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner