Hráči áčka besedovali se žáky ZŠ Pionýrů

 
Hráči áčka besedovali se žáky ZŠ Pionýrů
 
st 11.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V úterý 10. března proběhla na ZŠ Pionýrů již tradiční beseda, ve které před žáky sportovních tříd předstoupili zástupci FK Baník Sokolov a odpovídali na zvídavé otázky. Baníkovskou delegaci vedl ředitel klubu Mgr. Tomáš Provazník, vedle něj pak usedl hlavní trenér A mužstva Daniel Šmejkal a jeho svěřenci František Dřížďal, David Vaněček a zimní posila Miloš Kratochvíl.

Beseda byla pořádána ve spolupráci FK Baník Sokolov a sportovních tříd ZŠ Pionýrů. Do školní tělocvičny zamířili všichni fotbalisté z 5. až 9. ročníku a také zástupci vedení klubu a A týmu FK Baník Sokolov, hrajícího FNL. A tým FK Baník Sokolov zastupovali trenér Daniel Šmejkal, David Vaněček, František Dřížďal a nová posila, reprezentant ČR do 19let, Miloš Kratochvíl. Za vedení klubu byl přítomen ředitel klubu Mgr. Tomáš Provazník. Po krátkém představení dlouhodobých plánů klubu a představení hráčů se již do diskuse zapojili i mladí fotbalisté a prověřili zkušené fotbalisty mnoha záludnými otázkami. Ti nejkreativnější si za odměnu odnesli ceny z klubového fanshopu s podpisy hráčů.

Matyáš Ferko za svůj dotaz získal kalendář reprezentace a kšiltovku FK Baník Sokolov, Zdeněk Hruška a Roman Body klubovou šálu a David Buják podepsaný balíček karet baníkovského A týmu. Všichni účastníci besedy obdrželi také klubové buletiny s podpisy zúčastněných.

Celou akci moderoval nadějný moderátor Marek Kratochvíl, šéftrenér přípravek.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2021 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner