Hodnotné ceny čekaly na diváky i při domácí derniéře

 
Hodnotné ceny čekaly na diváky i při domácí derniéře
 
st 4.6., Jan Kašpar

S o k o l o v - Svou poslední kapitolu napsal letošní příběh diváckých soutěží. V rámci domácí derniéry, ve které Baník podlehl týmu z daleké Karviné 1:3, bylo na hrací ploše ještě rušněji, než obvykle. Kromě tradiční poločasové soutěže, soutěže pro děti a ženy úspěšně proběhla i sbírka hraček, dětských knih a plyšáků pro pacienty dětského oddělení sokolovské nemocnice a děti z Dětského domu v Horním Slavkově. Záštitu pod sobotním utkáním držely společnosti Česká pojišťovna a.s., ČSAD Autobusy Karlov Vary a.s. a Parkhotel Sokolov. Těmto i dalším patrnerům klubu děkujeme a těšíme se na spolupráci v dalším ročníku Fotbalové národní ligy.

V poločasové soutěži se tradičně hraje o hodnotné ceny. Hlavní výhra je v hodnotě 2000 Kč. V poločasové soutěži mužů se opět soutěžilo o ceny od partnerů klubu, kterými jsou Witte-Automotive Nejdek, Statek Bernard, Jarmid.cz, Steak Bar George, Bazén Sokolov, Krufin s.r.o., Sportcentrum Hrušková, Grill Luno, Bowling Lion, JD Computers, Lanové centrum Trinity a JD Computers.

Partnery sobotního utkání byly společnosti Česká pojišťovna a.s, ČSAD Autobusy Karlovy Vary, a.s a Parkhotel Sokolov.

Předávajícími hodnotných cen v poločasové soutěži byli Ing. Zdeněk Suchan ze společnosti Autobusy Karlovy Vary,a.s. a Jiří Drahokoupil, který zastupoval Českou pojišťovnu a.s.

Partnerem ankety pro ženy je společnost Krufin, s.r.o., partnerem soutěže pro děti je společnost WITTE-AUTOMOTIVE Nejdek.

Poločasová soutěž

Vítěz poločasové soutěže: Petr Šimáček - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Josef Svoboda - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Vladimír Pařil - Bukovany

Soutěž pro děti

Vítěz soutěže pro děti: Emilka Černíková - Březová

Soutěž pro ženy

Vítězka soutěže pro ženy: Marie Doležalová - Kraslice

Fotogalerie z poločasové soutěže ZDE

Děkujeme fanouškům i partnerům klubu za podporu v soutěžním ročníku 2013/2014


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner