Fotbalisté Baníku pomáhali Nemocnici Sokolov

 
Fotbalisté Baníku pomáhali Nemocnici Sokolov
 
st 4.7., Redakce

S o k o l o v - Klidovou zónu pro klienty upravili na sobotní brigádě zaměstnanci nemocnice za pomoci fotbalistů FK Baník Sokolov. Za Centrálním registrem Nemocnice Sokolov tak vznikl prostor, kde mohou klienti nemocnice trávit čas v příjemném prostředí. Z Baníku se akce zúčastnili mladíci Pachta, Tůma, Kravar, Martinec, Benda a Jankovský.

V nemocnici nebylo moc míst, kam mohli jít zejména hospitalizovaní pacienti takzvaně na čerstvý vzduch či se jít posadit se svou rodinou, která přišla na návštěvu. Nemocnice Sokolov se tedy rozhodla tyto klidové zóny vybudovat. Prvním projektem byla kavárna. Na jaře letošního roku byly zpřístupněny k tomuto účelu také venkovní plochy. V první fázi byl upraven terén za centrálním registrem a položena dlažba. Na sobotní brigádě byla řada na úpravu zelených ploch.

Kolem budovy magnetické resonance, jež financovala Sokolovská uhelná a. s., byly osázeny túje, naopak u laviček, kde mohou klienti relaxovat, budou růst rododendrony. "Ceníme si toho, že naši zaměstnanci jsou ochotni ve svém volném čase přidat ruku k dílu a vytvořit pro naše klienty i kolegy příjemné prostředí. Těší nás také zájem FK Baník, se kterým spolupracujeme na různých projektech již od ledna 2011. Jsme velice rádi, že v rámci regionu vznikla spolupráce na takovéto úrovni. Nemocnice Sokolov podporuje zdraví hráčů tohoto fotbalového klubu a naopak FK Baník se s ochotou podílí na takové akci, jako je zlepšení prostředí pro klienty nemocnice," řekla k akci Petra Soukupová, tisková mluvčí nemocnice.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner