David Čada: Musíme se z toho co nejdříve dostat

 
David Čada: Musíme se z toho co nejdříve dostat
 
po 16.9., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Potřetí za sebou prohrál Baník 0:2, tentokrát doma s Ústí nad Labem. Po prohraných utkáních nebývá do řeči nikomu. O rozhovor jsme ale poprosili Davida Čadu, který spolu s Františkem Dřížďalem patřil k tahounům domácího týmu v sobotním utkání. Jako správný profesionál, služebně nejstarší druholigový hráč Sokolova, rozhovor neodmítl, i když by se nejradši už viděl v kabině. David se v utkání dostal i do několika náznaků šancí, bohužel, ani on střeleckou smůlu Baníku neprotrhl.

Ptát se na bezprostřední pocity po zápase, je asi zbytečné…
Hm… (dlouhé odmlčení), obrovské zklamání…

Jak jste viděl utkání s Ústí nad Labem?
Zápas to byl nahoru – dolů, šlo o to, kdo dá první gól. Bohužel, my jsme už třetí zápas góla nedali, to pak nejde vyhrát!

Co bylo příčinou inkasovaných gólů. Neuhlídané náběhy hráčů soupeře?
Já pořádně ani nevím. Ale asi určitě, když dostaneme góla ze standardky… Tam máme hráče osobně, tak určitě to je chyba jednotlivců. Ale už předtím tomu předcházely dvě ztráty…

Do nějakých náznaků šancí jste se také dostal, bohužel bez úspěchu…
Bohužel. Franta Dřížďal, jak střílel, tak jsem mu to asi vykopl z brány, aniž bych chtěl. Chtěl jsem to pouštět, ale přes skrumáž jsem neviděl, kde je balon. Trefilo mě to do holeně a šlo to vedle. Normálně se mi to odrazí do brány, ale teď bohužel ne.

Ležela na vás po dvou prohrách venku určitá deka?
Já nevím, já bych tomu možná ani neříkal deka. Prostě jsme střelecky nemohoucní, co k tomu víc říct. Není to ani, že bychom neměli šance. My šance máme, ale vidíte sami, že z první jejich šance dostaneme gól.

Čeká nás další utkání, nepříjemný soupeř Frýdek-Místek. Body ale už potřebujeme…
To je cíl každý zápas, udělat body. Bohužel, musíme se z toho co nejdříve dostat!


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner