Co prozradil Franta Dřížďal na svoje spoluhráče?

 
Co prozradil Franta Dřížďal na svoje spoluhráče?
 
út 9.9., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Během druholigové přestávky jsme pozvali před klubovou kameru kapitána A mužstva, 36letého obránce, Františka Dřížďala, aby nám prozradil několik zajímavostí o svých spoluhráčích z kabiny Baníku. A jak to dopadlo? Podívejte se na video!

Video k článku.
 

Zkušený obránce Baníku, který v dresu pražské Slavie okusil i Ligu mistrů, fanouškům přibliží, jaké rituály se v kabině Baníku odehrávají jak před zápasem, tak i po něm. Zvlášť, když sokolovští fotbalisté zvítězí. V dalších odpovědích zjistíte, kdo se umí v kabině pěkně rozparádit, o kom naopak skoro nikdo neví, kdo je na trávníku ta největší hvězda při práci s balónem, případně z koho má radost pokladník David Vaněček. A ještě mnohem více!

Rozhovor s kapitánem áčka si můžete buď prohlédnout přímo na webových stránkách nebo také na našem Youtube kanálu:


 
 
Podobné články

Otto Urma: Vybral jsem si Baník, protože hraje na špici druhé ligy

S o k o l o v - Jedním z nových hráčů, kteří budou na jaře oblékat dres s logem Baníku na prsou, je dvacetiletý Otto Urma, univerzál z prvoligového celku FK Teplice. Zatím za náš klub stihl odehrát jedno utkání, na levém obránci absolvoval přípravný duel proti Chomutovu. A předvedl solidní výkon. Přihrál na první gól Vaněčkovi a další střelu namířil do tyče. Po zápase jsme nováčka v kádru A mužstva krátce vyzpovídali...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner