Chceme napravit zápas s Bohemkou, přeje si Aleš Jindra

 
Chceme napravit zápas s Bohemkou, přeje si Aleš Jindra
 
pá 24.8., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci půjdou do utkání s Táborskem s dvěma hlavními cíly. Kromě vítězství a zisku tří bodů by rádi odčinili porážku a nepovedený výkon z minulého týdne, kdy prohráli 0:3 na půdě Bohemians 1905. Aleš Jindra, kouč Baníku, se bude navíc muset obejít bez dvojice Dřížďal - Dvořák II.

Baník ze dvou zápasů venku nezískal ani bod. Po nadějném utkání ve Zlíně ale v pražském Ďolíčku selhal a v první půli třikrát inkasoval. Proto zítřejší utkání bere trenér Baníku jako příležitost k rehabilitaci jeho mužstva. "Do utkání budeme vstupovat s cílem podat lepší výkon než na Bohemce, kde jsme jako tým i jednotlivce hráli velmi špatně. Hlavním cílem tedy bude napravit nepovedené utkání. Ale je to pryč, my jsme si to vyříkali a vyhodnotili a nyní se musíme soustředit na sobotní zápas. Potřebujeme tři body, poctivě jsme se připravovali a nic neopomenuli. Utkání nepodceníme a věřím, že budeme úspěšný," dodal jako vždy odhodlaný Aleš Jindra.

Táborsko získalo před startem soutěže dvě zajímavá jména - Miloslav Strnad a Jan Šimák. Sokolovský lodivod ví, že si na tyto hráče bude muset jeho tým dát pozor. "Soupeř má velmi výrazné individuality. Kromě Strnada se Šimákem bych ještě dodal záložníky Jasanského, Kočího a Dobala. Je to težký soupeř, který doma porazil Ústí nad Labem, čímž se po dvou nezdarech uklidnili. U nás nemají co ztratit, mohou jen získat a myslím si, že i takový je jich úmysl. Zápas však bude vyloženě o nás, bude záležet, jaký výkon podáme a jak do utkání vstoupíme." Poslední utkání kvůli zranění nedohrál František Dřížďal a kvůli červené kartě. Jestli to budou jediné absence, na to jsme se trenéra A mužstva také zeptali. "Dvořák byl sice vyloučený, ale v týdnu se zranil, dostal ortézu na koleno a stejně by nemohl nastoupit. U Franty se opakuje neustále stejné zranění, dostal ránu do kotníku a achillovku, takže taky nebude k dispozici. Ostatní hráči jsou v pořádku a mohou nastoupit."

Zápas 4. kola II. ligy začíná na sokolovském stadionu v 10:15.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner