Byli jsme hladovější, ocenil výkon Baníku Aleš Jindra

 
Byli jsme hladovější, ocenil výkon Baníku Aleš Jindra
 
út 29.4., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Negativní série je konečně ukončena. Baníkovci dokázali i podruhé v sezóně porazit Pardubice, tentokrát na jejich hřišti 2:1. Gólově se o to postaral nejlepší střelec A mužstva David Čada. Hlavní trenér Aleš Jindra byl s výsledkem pochopitelně spokojený.

Sokolovští fotbalisté jeli na východ Čech s pětizápasovou šňůrou bez vítězství a proti Pardubicím ji pochopitelně chtěli ukončit. O svém vítězství ale rozhodli až v 88. minutě díky druhé trefě Davida Čady. "Do zápasu jsme šli s tím, že za každou cenu ukončíme tu špatnou sérii," měl jasno Aleš Jindra. "Jsou to zasloužené body. Měli jsme více šancí, domácí si vypracovali dvě nebezpečné příležitosti hned v úvodu zápasu. Až ve druhé půli nám po standardce dali gól. Naopak my jsme neproměnili několik dobrých šancí, ať to byl Vojta Machek, Standa Hofmann, hlavička Vondráčka nebo na konci utkání brejk Blažka se Šamánkem," vypočítával sokolovský trenér promarněné příležitosti.

Baníkovcům eliminovali všechny zbraně svého soupeře a díky dobré taktice nakonec slavili zisk tří bodů. A jak se to Západočechům povedlo? "Snažili jsme si naši hru maximálně zjednodušit a jsem moc rád, že hráči moje záměry naplnili. Hráli jsme poctivě, nepouštěli jsme domácí do brejků a rychle jsme se dostávali za míč. Řekl bych, že jsme byli mnohem hladovější než v minulých zápasech a doufám, že si to přeseneme i do dalších utkání," uzavřel trenér A mužstva.


 
 
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner