Břeclav. To je další soupeř Baníku

 
Břeclav. To je další soupeř Baníku
 
po 20.2., Jan Kašpar

S o k o l o v – Další přátelský zápas, další těžký soupeř z čela MSFL. V úterý 21. února se sokolovský Baník v rámci závěrečného herního soustředění utká s týmem Břeclavi. Pojďme si tento tým krátce přiblížit.

Úvodem k tomu, jak Baníku zatím vychází zimní příprava. Svěřenci Radka Látala doposavad odehráli sedm zimních přátelských utkání. A bilance? Dvě vítězství, dvě porážky a tři remízy.

Poslední utkání sehrál Baník se silnou juniorkou Sigmy Olomouvc, která stejně jako náš další soupeř z Břeclavi, hraje MSFL. Sokolov s Olomoucí remizoval, když branku našeho týmu vstřelil Miloslav Strnad.

Jak již bylo řečeno, MSK Břeclav působí v Moravskoslezské fotbalové lize, a po podzimu je na tom tým z města ležícího téměř na hranicích s Rakouskem a Slovenskem, velice dobře. Manšaft kouče Valachoviče si zatím drží třetí příčku a není tak vyloučeno, že se v příští sezoně utká s Baníkem v druhé lize.

Břeclav začala aktuální zimní sérii přípravných zápasů soubojem se Znojmem. Toto utkání vyhráli znojemští 1:2. V druhém zápase se Břeclavi vedlo již lépe, a nejtěsnějším rozdílem 1:0 porazila Skalici.

Zatím poslední utkání, které tým Břeclavi sehrál, byl zápas proti lídrovi druhé slovenské ligy Myjavou. Tato konfrontace vyzněla lépe pro slovenský tým, který vyhrál 1:4.

Kádr Břeclavi je postaven především na mladých hráčích, vždyť nejstarším členem kabiny je útočník Tomáš Vlček (ročník narození 1983).

Pro Baník je utkání s Břeclaví předposledním představením v zimní přípravě. Po tomto blížícím se utkání náš tým odcestuje zpět do Sokolova, aby se v sobotu utkal v generálce před domácím publikem proti Plzni B.

Jak zápas v daleké Břeclavi dopadne, vás samozřejmě budeme informovat na našem webu.


 
 
Související články - zápas

Reportáž

Další

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner