Baníkovská U11 skončila na domácím turnaji pátá

út 17.2., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V neděli 15. února si v sokolovské sportovní hale dalo dostaveníčko šest fotbalových týmů přípravkové kategorie U11. Kromě regionálních celků se na turnaji představila také pražská Sparta, která se také stala vítězem. Domácí hráči obsadili pátou příčku.

Neděle 15.2. patřila v sokolovské sportovní hale halovému turnaji pro kategorie U11. Turnaj měl díky kvalitním sportovním výkonům vysokou úroveň a k vidění bylo i množství velmi dobrých individuálních výkonů jednotlivých hráčů. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Daniel Pečinka z TJ Slavoj Kynšperk, střelcem Maxmilian Pfaf z AC Sparta Praha a brankářem Tomáš Podolník z TJ Spartak Chodov. Vítězství si po zásluze odvezl tým AC Sparta Praha, který v rozhodujícím utkání porazil TJ Slavoj Kynšperk 2:1. Našemu týmu se herně, ani výsledkově nedařilo, a tak své loňské prvenství nedokázal obhájit. Baníkovci skončili až na 5. místě.

1. AC Sparta Praha
2. TJ Spartak Chodov
3. TJ Slavoj Kynšperk
4. FC Viktoria Mariánské lázně
5. FK Baník Sokolov
6. FK Ostrov

Průběh turnaje si můžete prohlédnout také v naší FOTOGALERII.

Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.