Baník v sobotu změří síly s mistrovskou Plzní

 
Baník v sobotu změří síly s mistrovskou Plzní
 
čt 23.6., Jan Kašpar

S o k o l o v – Hráči Baníku se v tomto týdnu vrací po zasloužené dovolené na letní přípravu, kterou začnou opravdu stylově. V sobotu 25. června totiž baníkovci na svém hřišti přivítají v přátelském zápase nejlepší tým v republice za uplynulou sezonu, mistrovskou Viktorii Plzeň. S tou samozřejmě přijedou kromě známých hráčů i sokolovští odchovanci Jiráček s Krmenčíkem. Naopak v sestavě Baníku se objeví několik nových tváří.

Hráči Baníku se ve středu vrátili po několika dnech odpočinku, aby nastartovali letní přípravu. Ke kádru se zatím připojilo slovenské duo Tomáš Hájovský – Igor Hrabáč. Oba hráči již v Sokolově působili. Stoper Hájovský by měl v Baníku hrát na hostování právě z Plzně, Igor Hrabáč se naopak vrací z hostování z Dunajské Stredy. Dalšími testovanými hráči jsou mladí Borák a Dvořák. Zcela jistě v sobotu neuvidíme brankáře Zdeňka Zachardu, obránce Dana Kaplana a Jaromíra Šmerdu, odešel i útočník Oli Duchnič. O všech těchto novinkách jsme vás informovali již včera.

Zatímco pro baníkovce bude zápas začátkem letní přípravy, Plzeň se již pilně připravuje na nový ročník první ligy a také na předkolo Ligy mistrů. A tým kouče Pavla Vrby už za sebou má taky dvě přípravná utkání. To první Viktoriáni sehráli se Kolovčí. V dresu tohoto celku nastoupil i náš František Kouba, který zde byl na testech. A proti Mistrovi ligy se dokázal i brankově prosadit. Plzeň ale i přesto zvítězila 5:2.

Ve druhém utkání se Viktorka potkala s Doubravkou. V tomto zápase nastoupil v dresu Plzně nový hráč kádru, Václav Pilař, který přišel z Hradce Králové. Další posilou je dvacetiletý útočník Jakub Hora. Utkání vyhrála Viktoria také 5:2. Sobotní zápas v Sokolově tak bude pro Plzeň třetím letním zápasem.

Je jasné, že s Viktorkou přijedou i sokolovšťí odchovnaci Petr Jiráček a Michal Krmenčík. Baník se utká s úřadujícím Mistrem republiky, tak neváhejte a dorazte na sokolovský stadion! Zápas má výkop v sobotu 25.6.2011 v 11:00! Vstupné je 20 Kč pro muže a důchodce, ostatní mají vstup zdarma.

Přijďte povzbudit Baník v zápase s Mistrem!


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner