Baník se rozloučil výhrou, zkrátka nepřišli ani fanoušci

 
Baník se rozloučil výhrou, zkrátka nepřišli ani fanoušci
 
čt 27.11., Jan Kašpar

S o k o l o v - Podzimní kolotoč zápasu ve Fotbalové národní lize o víkendu opsal svoje poslední kolo. V jeho rámci se sokolovský Baník doma představil proti mužstvu z Vlašimi. Baníkovci podzimní derniéru zvládli a hostující tým porazili 2:0. Kromě pohledného fotbalu a zisku tří bodů si však někteří šťastní diváci odnesli ze zápasu i zajímavé ceny, které získali při tradičním poločasovém programu. Partnery utkání byla na závěr podzimu společnost Autobusy Karlovy Vary, a.s. a pan Bohumil Graman - služby správy výpočetní techniky. Děkujeme.

FK Baník Sokolov pořádá ve spolupráci s partnery klubu celkem tři pravidelné soutěže o hodnotné a zajímavé ceny. Soutěže probíhají díky společnostem Witte Automotive Nejdek, Statek Bernard, Květinářství Sakura, Steak bar George, Bazén Sokolov, Krufin s.r.o., Sportcentrum Hrušková, Grill Luno, Bowling Lion, Dětský klub Bambino, Koupaliště Michal a Lanové centrum Trinity Cheb.

Partnerem Ankety pro ženy je Květinářství Sakura, partnerem soutěže pro děti jsou Witte – Automotive Nejdek a Dětský klub Bambino.

Sobotním předávajícím zajímavých cen byl pan Bohumil Graman (správa výpočetní techniky)

Poločasová soutěž

Vítěz poločasové soutěže: Ing. Rudolf Torč - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Karel Kovář - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Milan Lučan - Sokolov

Soutěž pro děti

Vítězka soutěže pro děti: Kristýna Havlíková – Sokolov

Anketa pro ženy

Vítězka ankety pro ženy: Miluše Marková - Sokolov

Fotogalerie z poločasového programu ZDE.
 

 
 
Copyright © 2008-2022 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner