Baník přehrál Olomouc a potěšil fanoušky. Někteří si odnesli i pěkné výhry

 
Baník přehrál Olomouc a potěšil fanoušky. Někteří si odnesli i pěkné výhry
 
st 20.8., Jan Kašpar

S o k o l o v - Fantastickou podívanou nabídl sobotní duel 3. kola Fotbalové národní ligy mezi Baníkem Sokolov a ex-ligovou Sigmou Olomouc. Domácí baníkovci udělali téměř čtrnácti stovkám diváků radost z vítězství 3:2, které v samém závěru nádherného utkání zařídil sokolovský stoper Stanislav Hofmann. A několik šťastných diváků, kteří byli vylosováni do tradičních poločasových soutěží, odcházelo ze stadionu s nůší radosti z vítězství svého oblíbeného týmu a navíc s řadou atraktivních výher. Partnery utkání tentokráte byly společnosti Nemos Group a Česká pojišťovna. Děkujeme.

FK Baník Sokolov pořádá ve spolupráci s partnery klubu celkem tři pravidelné soutěže o hodnotné a zajímavé ceny. Soutěže probíhají díky společnostem Witte Automotive Nejdek, Statek Bernard, Květinářství Sakura, Steak bar George, Bazén Sokolov, Krufin s.r.o., Sportcentrum Hrušková, Grill Luno, Bowling Lion, Dětský klub Bambino, Koupaliště Michal a Lanové centrum Trinity Cheb.

Partnerem Ankety pro ženy je Květinářství Sakura, partnerem soutěže pro děti jsou Witte – Automotive Nejdek a Dětský klub Bambino.

Sobotními předávajícími zajímavých cen byli asistent jednatele Ing. Joža Lokajíček ze společnosti Nemos Group a Petr Kovář, zastupující Českou pojišťovnu.

Poločasová soutěž

Vítěz poločasové soutěže: Jaroslav Katriňák - Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Jindřich Svůra – Sokolov
Účastník poločasové soutěže: Miroslav Machalec – Sokolov

Soutěž pro děti

Vítěz soutěže pro děti: Lucie Tenglerová - Tachov

Anketa pro ženy

Vítězka Ankety pro ženy: Jarka Kopečná - Sokolov

Fotogalerie z poločasové soutěže ZDE.
 

 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner