Aleš Jindra: Zápas s Mostem ukáže, na co máme

 
Aleš Jindra: Zápas s Mostem ukáže, na co máme
 
ne 13.10., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V 11. kole FNL se baníkovci v rámci hornického derby utkají s mosteckým Baníkem. A sokolovský trenér Aleš Jindra před zápasem říká, že nedělní duel napoví, jak úspěšný bude celý podzim v podání jeho mužstva. Na Západočechy čeká celek, který doposud prohrál jediné utkání.

Po domácí výhře nad Pardubicemi zastavili fotbalisté Baníku propad tabulkou. Aby se mohli posunout opět o něco výše, musí uspět i na mostecké půdě. Proti tamnímu celku se jim dlouhodobě daří, ale Most je v této sezóně takřka k neporažení. "Utkání naznačí, jestli podzim dokončíme na příčkách, které jsou pro nás zajímavé a které jsme si stanovili jako cíl. Pokud zápas nezvládneme, pak už to pro nás bude těžké. Zápas je pro mě velmi důležitý a určí nám směr," má jasno Aleš Jindra.

Sokolovský kouč pokračuje a přidává analýzu soupeře. "Most je velkým překvapením. Hrají velmi dobře na to, že mužstvo poskládali na poslední chvíli. Body získali zaslouženě, my to respektujeme, ale jdeme za vítězství," odmítá přehnaný respekt k Baníku Most. Utkání je na programu po čtrnáctidenní přestávce způsobené pohárovými zápasy. Podle Aleše Jindry by to však nemělo mít vliv na výkony obou týmů. "Těžko spekulovat, na hřišti se ukáže, kdo pauzu využil lépe. My jsme se dobře připravovali, hráči se stačili vyléčit z drobných zranění. Výjimkou je Franta Dřížďal, který je bohužel stále zraněný," uzavřel Aleš Jindra téma nedělního souboje s Mostem.


 
 
 
Copyright © 2008-2020 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner