Aleš Jindra: Věřím ve tři body před dobrou diváckou kulisou

 
Aleš Jindra: Věřím ve tři body před dobrou diváckou kulisou
 
pá 14.3., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Už zítra čeká fotbalisty Baníku první jarní představení před sokolovskými fanoušky. Na západ Čech přijedou České Budějovice, které mají ambice vrátit se zpět do Gambrinus ligy. V minulém kole navíc přehráli silný Varnsdorf, a tak Aleš Jindra čeká, stejně jako před týdnem, další zatěžkávací zkoušku svého týmu.

První venkovní zápas baníkovci zvládli. Nyní je čeká první jarní utkání před domácím publikem a Aleš Jindra o jeho důležitosti nepochybuje. "Měli jsme dlouhou zimní přestávku, podařilo se nám zvítězit na Žižkově, takže na zápas s Českými Budějovicemi hledíme s velkým odhodláním. Přijíždí kvalitní soupeř, který má ambice postoupit zpět do první ligy. Očekávám zajímavé utkání před dobrou diváckou kulisou. Moc bych si přál, aby přišlo co nejvíc diváků, kteří nás podpoří. Věřím, že utkání zvládneme a budeme bodovat naplno."

Jihočeské Dynamo patří mezi největší kandidáty na postupové příčky a sokolovský kouč si je kvality sobotního soupeře vědom. "Viděl jsem v generálce proti Žižkovu, můj asistent Jirka Dreiseitl je sledoval proti Varnsdorfu, takže jsme získali určité poznatky, které jsme se také snažili zanalyzovat. Dá se říci, že se mužstvo oproti podzimu změnilo, změnil se i samotný trenér. Udělali radikální řez a dalo by se tedy říci, že začínají od začátku. Myslím si, že sami hledají svou tvář, a tím, že uhráli tři body proti herně nejlepšímu týmu ligy Varnsdorfu, tak získali určitý klid. Otázkou je, co my jim dovolíme."

Jedinou potvrzenou změnou oproti sestavě na Žižkově je absence Stanislava Hofmanna, který v minulém kole uviděl čtvrtou žlutou kartu a čeká jej tedy vynucená stopka. Nahradit by jej měl uzdravený David Čada. "Standa Hofmann patří do základní sestavy, to je jednoznačné. Ztráta to jednoznačně je, na druhou stranu se nám do hry vrací David Čada, takže tu pozici obsadí zřejmě on. Já mám spíše obavy z výškové převahy soupeře. Uvidíme, jak se s tím popereme."


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner