Aleš Jindra řeší před zápasem složení obrany

 
Aleš Jindra řeší před zápasem složení obrany
 
pá 9.8., Lukáš Švéda

Sokolov - Baníkovci se v rámci 3. kola FNL utkají s Viktorií Žižkov a budou hájit svou dosavadní neporazitelnost. Naopak Pražané se pokusí získat své první ligové body. Trenér Baníku Aleš Jindra má před utkáním nečekané potíže. Musí najít správné složení stoperské dvojice, ze které vypadl vykartovaný Vondráček a ostatní mají zdravotní potíže. Cíl však zůstává stejný - zisk tří bodů!

V Třinci přišli fotbalisté Baníku o vyloučeného Zbyňka Vondráčka, který ve čtvrtek vyfasoval od Disciplinární komise jednozápasový trest. Tím však potíže Baníku neskončily. "V tuhle chvíli máme dost starostí a musíme se tedy soustředit hlavně na sebe. Jsme oslabeni o Vondráčka a řešíme obsazení stoperské dvojice. Franta Dřížďal ještě není připraven na 100% a Standa Hofmann měl také nějaké obtíže," postěžoval si ke stavu obrany sokolovský trenér. Problémy měl v týdnu i náhradní gólman Lukáš Krbeček.

Žižkov letos ještě nebodoval, přesto však baníkovci nehodlají nic podcenit. "Samozřejmě vnímám situaci v jejich mužstvu. Na vlastní oči jsem je viděl v domácím zápase s Třincem, kde neproměnili několik gólovek a utkání nezvládli výsledkově." Základem pro dobrý výsledek bude opět kvalitní výkon a na něj se baníkovci hodlají soustředit. "Spíše se zabývám námi. Do zápasu musíme jít s pokorou a vycházet z našeho typického základu, kterým jsou maximální chuť pracovat a dobrý pohyb. K tomu následně můžeme přidat fotbalovat, ve které musíme soupeře předčít. Na naší straně by také měla být zkušenost, hlavně v záložní formaci," dodal na závěr Aleš Jindra.


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner