Aleš Jindra přes duelem s Mostem: Derby nemají favorita

 
Aleš Jindra přes duelem s Mostem: Derby nemají favorita
 
pá 2.5., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Baníkovci v dalším domácím zápase hostí Most a v podkrušnohorském derby chtějí navázat na vítězství v Pardubicích, připsat si další tři body a tím se omluvit fanouškům za poslední nevydařené domácí představení s Frýdkem-Místkem. Utkání proti mosteckému mužstvu mají vždy náboj a nikdy nejsou jednoduchá.

Na hornické derby mezi sokolovským a mostekým Baníkem se fanoušci vždycky těší a nejinak tomu bude i tentokrát. "Derby jsou vždycky nevyzpytatelná a nemají favorita. Dalo by se říci, že máme výchozí postavení lepší, ale jsem velmi opatrný a ostražitý. Čeká nás hodně těžké utkání, do kterého jdeme s cílem potvrdit tři body z Pardubic. To je nesmírně důležité," říká k zápasu trenér Aleš Jindra.

Mostečtí fotbalisté nezažívají zrovna povedené období, v Sokolově se představí bez několika důležitých hráčů, přesto trenér Baníku bude své svěřence před soupeřem varovat. "Chci, abychom do sobotního zápasu šli se stejným nastavením jako v souboji proti Pardubicím. To znamená stoprocentní psychická připravenost na těžké utkání, odevzdat 100 % a hladovost po vítězství, která byla na hráčích v Pardubicích vidět. Tam bylo vidět, že jsou zdravě naštvaní a chtějí s tou sérií něco udělat. Pro mě jako trenéra je dobré, když motivace přichází přímo od hráčů."

Jedinou známou absencí v týmu je kapitán František Dřížďal, a tak by sokolovský trenér neměl mít potíže se skládáním základní jedenáctky. "Předpokládám, že nastoupíme ve velmi podobné sestavě nebo dokonce stejné. Ještě však nejsem úplně rozhodnutý."


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner