Do nové sezóny s několika novinkami

 
Do nové sezóny s několika novinkami
 
po 26.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Doba fotbalového půstu je za námi. Již o víkendu začíná pro fanoušky Baníku sezóna 2010/2011. V tradiční dopolední čas totiž A mužstvo přivítá v prvním druholigovém zápase celek Sezimova Ústí. V nové sezóně na vás také čeká několik novinek či úprav, na které bychom vás rádi upozornili.

Vstupné

Pro sezónu 2010/2011 je vstupné na domácí zápasy stanoveno na 60 Kč (slevněné 30 Kč). Oproti minulým sezónám tak sice došlo ke zdražení o deset korun, ale stále se jedná o průměrnou cenu vstupného v rámci 2. fotbalové ligy. Velkou výhodou je koupě permanentní vstupenky za 600 Kč, se kterou můžete navštěvovat všechna domácí mistrovská utkání jak A mužstva, tak i juniorky, čili celkem 30 zápasů! Po deseti utkáních A mužstva tedy na zbývající zápasy chodíte zadarmo! Od nové sezóny je také zpoplatněn Baníček, tradiční magazín vycházející ke každému domácímu zápasu áčka. Cena je nastavena na velice symbolických 5 Kč. Vzhledem k jeho obsahu a kvalitě se jedná opravdu o nejnižší možnou cenu. Nutno podotknout, že v rámci 2. ligy je Baníček velmi nadprůměrným bulletinem!

Soutěže

Také v této sezoně máte možnost zasoutěžit si během mistrovského utkání 2. ligy. Stačí mít štěstí a domů nepůjdete s prázdnou!!! FK Baník Sokolov ve společnosti partnerů klubu Parkhotel Sokolov, Hofmann Bohemia, Eurostores a Penco pro Vás připravil tři soutěže o hodnotné a zajímavé ceny:

Poločasová soutěž o 1.000,- Kč: princip soutěže je stejný jako v uplynulé sezoně. Tři vylosovaní šťastlivci (dva držitelé vstupenek na utkání a jeden majitel permanentní vstupenky) o poločasové přestávce změří síly ve střelbě v přesnosti na bodované cíle. Nejúspěšnější střelec si pak domů odnese hotovost ve výši 1.000,- Kč, dárkové poukazy do Parkhotelu a Forte plus, dárkovou tašku s předměty FK Baník Sokolov a Penca, a cenu z Adidasu. Zkrátka ale nepřijdou ani zbylí soutěžící.

Anketa pro ženy: soutěž o zajímavé ceny pro ženy pokračuje také v této sezoně. Členky našeho promo-teamu po dobu prvního poločasu vyzpovídají návštěvnice utkání, pokud správně odpovíte na jednoduchou otázku a při losování správných odpovědí se na Vás usměje štěstí, můžete se radovat s hodnotnými poukazy do relax studia v Parkhotelu, dárkové tašky a ceny z Adidasu.

Anketa pro děti: princip soutěže je stejný jako v anketě pro ženy. Jeden vylosovaný zástupce nejmladší generace fanoušků Baníku se pak může těšit na hodnotné ceny z Adidasu, vouchery ve výši 200 Kč do Forte plus a dárkovou tašku s fan předměty Baníku.

Soutěžit s Baníkem se prostě vyplatí!

Web

Za celou redakci mohu slíbit, že vynaložíme všechny síly, abychom udrželi aktuálnost, rychlost a informační hodnotu webu Baníku Sokolov tak, jak jste mohli být zvyklí v uplynulé sezóně. V rámci našich prostředků a možností se pokusíme stránky zatraktivnit videoupoutávkami, soutěžemi a původními reportážemi z vybraných venkovních zápasů A mužstva. Do nové sezóny již nebude zařazena Gólparáda, ale z každého domácího zápasu vám nabídneme sestřih nejzajímavějších okamžiků. Pokud vám na našem webu něco chybí nebo máte nápad či návrh na zlepšení, napište nám vaše postřehy na redakce@fksokolov.cz. Za každý příspěvek vám děkujeme.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner