Baník vás potřebuje, přijďte povzbudit! +VIDEO

 
Baník vás potřebuje, přijďte povzbudit! +VIDEO
 
st 28.7., Jan Kašpar

S o k o l o v - V rámci blížícího se prvního druholigového utkání v nové sezoně, ve kterém hraje Baník doma v sobotu 31. srpna v 10:15 se Sezimovým Ústím, si pro vás redakce webu spolu s hráči připravila videopozvánku nejen k tomuto zápasu. Přijďte svými hlasivkami podpořit svůj tým, Baník vás potřebuje!

Nevydařená jarní část minulé sezony je za námi, naopak nová sezona v druhé lize, pro Baník v pořadí již pátá, doslova klepe na dveře. Na první zápas se Sezimovým Ústím se hráči A týmu připravují více než svědomitě, přijďte je tedy v sobotu povzbudit a svým fanděním je dožeňte k zisku tří bodů! Níže můžete shlédnout krátkou videopozvánku, která vznikla ve spolupráci redakce Baníku a hráčů prvního týmu.

Redakce webu by chtěla speciálně poděkovat Davidovi Vaněčkovi, Jiřímu Bertelmanovi a Jiřímu Mlikovi, kteří se ochotně zúčastnili natáčení videoklipu a výborně spolupracovali. Patří jim za to náš dík!


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner