A dorost čeká Memoriál Stanislava Štrunce

pá 23.7., Jan Kašpar

S o k o l o v / P l z e ň - Sokolovské A dorostence čeká o víkendu 24. - 25. července prestižní turnaj v Plzni, Memoriál Stanislava Štrunce. Kromě Baníku se turnaje zúčastní dalších sedm týmů, včetně zahraničních mužstev.

Turnaj je rozdělen na dvě základní skupiny, dorostenci Baníku se představí ve skupině B. V této skupině budou našim hráčům soupeři postupně Sparta, Brno a polský Lubin. V sobotu se odehrají zápasy v základní skupině, v neděli poté utkání o umístění.

Sluší se dodat, že ve skupině A na sebe narazí týmy Viktorky Plzeň, Hannoveru, Krakowa a Žiliny. Zápasy se budou hrát v délce 2x30 minut.

Zápasy dorostu Baníku ve skupině:

Sobota 24.7.:
11:00 - Baník vs. Sparta
14:30 - Baník vs. Lubin
17:15 - Baník vs. Brno

Jak již bylo řečeno, v neděli jsou na plánu zápasy o umístění na turnaji, které se rozlosují podle umístění ve skupině. Zde je jejich harmonogram:


Utkání o 7. – 8. místo 9:30
Utkání o 6. - 5. místo 11:15
Utkání o 3. - 4. místo 14:00
Finále 16:15

Zápasy o umístění se hrají na klasický čas, tedy 2x45 minut.

Věřme, že našim dorostencům se v Plzni zadaří a vybojují pro Baník dobrý výsledek!


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner