Trenér Purkart a sportovní ředitel Hejret vystoupí v rádiu Egrensis

 
Trenér Purkart a sportovní ředitel Hejret vystoupí v rádiu Egrensis
 
út 27.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - Ve středu 28.7. od 10 hodin budou hosty Jana Picky ve studiu rádia Egrensis trenér A mužstva Baníku Sokolov Stanislav Purkart a sportovní ředitel Vítězslav Hejret.

Druholigová sezóna 2010/2011 klepe na dveře a A mužstvo do ní vstoupí domácím zápasem proti nováčkovi ze Sezimova Ústí. Baník oproti minulé sezóně zeštíhlil kádr, tým opustilo několik hráčů, kteří byli nahrazeni v podstatě jen dvěma novými hráči. Od nich se čeká, že hru a výsledky Baníku opět pozvednou do horních pater druholigové tabulky. Prvním z nich je starý známý Jaroslav Dittrich, který za Baník hrál již v sezóně 2006/2007. Druhým je Jaromír Šilhan, vytáhlý útočník z exligového Kladna. Dalšími (staro)novými tvářemi v kádru trenéra Purkarta jsou obránce Jakub Blažek a středopolaři Lukáš Jankovský s Jakubem Puchmertlem.

Jak probíhala příprava? Co od svých svěřenců čeká trenér Stanislav Purkart? Jaké jsou cíle Baníku do nové sezóny? Na tyto a mnoho dalších otázek se bude ptát Jan Picka (znáte jej z moderování poločasových soutěží) trenéra áčka i sportovního ředitele V. Hejreta ve středu 28.7. od 10 hodin.

Pro přímý poslech rádia jsme připravili následující odkaz.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner