D žáci vyhráli turnaj v Německu

po 19.7., Jan Kašpar

S e l b , S o k o l o v - Turnaje v německém Selbu se o uplynulém víkendu zúčastnil nový tým D žáků pod vedením trenéra Františka Krejčího. Naši žáci si na turnaji vedli výborně a bez jediné porážky obsadili první místo.

D žáci na turnaji odehráli tři utkání, z toho dvě vítězně a jedno s remízou:

Bayern Hof - Baník Sokolov 1:4
Střelci: Vedana 3x, Body
Hodnocení trenéra: "Velmi dobře zvládnuté utkání. Hráči dobře kombinovali, trošku jsme ale měli problémy s organizací obrany."

FC Selb - FK Baník Sokolov 1:1
Střelec: Kursa
Hodnocení trenéra: "Po celou dobu jsme měli utkání pod kontrolou, zlobil nás pouze a hlavně skvělý český hráč v německém týmu. Jen jednou se dostal za naší obranu, což znamenalo ztrátu vedení."

FC Hohenberg - FK Baník Sokolov 1:2
Střelci: Tuschinovschi, Vedana
Hodnocení trenéra: "Ve finálovém utkání o první místo jsme s poměrně velmi kvalitním mužstvem byli lepší, opět jsme výtečně kombinovali, drželi míč na svých kopačkách. Spoustu dalších šancí jsme ještě neproměnili."

Turnajová sestava Baníku:
Timko, Přibys – Fáber, Body, Horvát, Lakatoš, Kursa, Vedana, Hubáček, Tuschinovschi, Motl

Závěrečné hodnocení trenéra Františka Krejčího:
"Celkově hodnotím vystoupení mužstva velmi dobře. Po hráčích jsem požadoval jednoznačně kombinační hru, aktivitu směrem dopředu a lepší organizaci defenzivní činnosti. Každým zápasem se tato činnost zlepšovala. Ani netradiční hra v počtu hráčů 6 + 1 nám nedělalo potíže, hráči si na to rychle zvykli a všechny hráče chválím za prezentaci sokolovské kopané."


 
 
Podobné články

Přípravka U9 zvítězila na domácím turnaji

S o k o l o v - Zatím poslední turnaj určený pro hráče přípravkového věku se konal v sobotu 21. února a mezi sebou se utkaly celky v kategorii U9, tedy ročníky 2006. Baníkovské fandy může těšit fakt, že domácí fotbalisté se stali celkovými vítězi. Druhý z baníkovských týmů skončil pátý.

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner