Chceš permici zadarmo? Zapoj se do naší tipovací soutěže!

 
Chceš permici zadarmo? Zapoj se do naší tipovací soutěže!
 
ne 18.7., Lukáš Švéda

S o k o l o v - V pátek 16. července začal předprodej permanentních vstupenek na novou sezónu, ale my Vám nabízíme ještě jednu možnost, jak permici na ročník 2010/2011 získat! Stačí se zapojit do tipovací soutěže, mít dobrý odhad a permice je Vaše. Rozdáváme pět permanentních vstupenek!

A o co jde? Vaším úkolem bude co nejpřesněji tipnout počet návštěvníků našeho webu za období od spuštění nové podoby webových stránek FK Baníku Sokolov (červenec 2009) do dnešní 20 hodiny (18. 7.).

Pět soutěžících, kteří se ke správnému číslu co nejvíce přiblíží, odměníme permicí na tuto sezónu.

A jak se do soutěže zapojit? Je to velmi jednoduché. Napíšete e-mail s Vaším jménem a adresou, Vaším tipem na počet návštěvníků a telefonním číslem, na kterém Vás zastihneme v případě Vaší výhry. Do předmětu emailu napište "permice - soutěž".

Soutěž probíhá od pondělí 19. 7. do středy 28. 7.

Vaše emaily posílejte na adresu: redakce@fksokolov.cz

Budeme se těšit na Vaše odpovědi a přejeme Vám hodně štěstí.

E-maily, které nebudou splňovat všechny podmínky soutěže, budou automaticky vyřazeny. Každý se může zúčastnit pouze jednou. Hodně štěstí při tipování ;)


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner