Juniorka má za sebou soustředění ve Zruči

 
Juniorka má za sebou soustředění ve Zruči
 
so 10.7., Tomáš Bouda

Z r u č/S o k o l o v - V plném tréninku na novou sezonu je již také juniorka. Tým má za sebou fyzické testy, soustředění ve Zruči u Plzně a také první přípravný zápas. O probíhající přípravě jsme hovořili s Jiřím Dreiseitlem. Trenér juniorky nám odpověděl na otázky týkající se tréninků, složení týmu a očekávání od nové sezony.

Přípravu jste zahájili fyzickými testy v Praze. Co tyto testy ukázaly? Fyzické testy na fakultě v Praze nám ukázaly, že tým má velice dobrý předpoklad na to, aby vydržel hrát celých devadesát minut v tempu.

Následovalo soustředění ve Zruči, na co jste se zaměřili?
Vzhledem k dobrým fyzickým testům, jsme na soustředění ladili spíše už jen rychlost a dynamiku. Střídali jsme cvičení s míčem a bez míče. Samozřejmě jsme zkoušeli také již některé herní situace. Toto soustředění nemuselo již být o vytrvalosti, takže spíše bylo o té rychlosti a energii. Ve Zruči jsme měli výborné podmínky. Bylo zde velmi dobré hřiště, podmínky k regeneraci, takže se soustředěním mohu být jen spokojen.

Jak na vás nově rodící tým působí?
Je zde velmi dobrá atmosféra, do týmu ihned zapadl i slovenský gólman Makó a z kluků je znát, že mají hlad po úspěchu a to se také potvrdilo v dnešním zápase s Viktorkou, kde hráli až do konce, přestože po soustředění již jim tvrdly nohy.

Co bude ještě následovat?
Čeká nás ještě několik přípravných zápasů, kde bychom chtěli dopilovat způsob hry, kterým se chceme prezentovat. Zaměříme se především na útok a doladíme ještě některé věci, abychom se sladili jako tým a připravili se na trochu jiný styl, který je odlišný, od toho, na co byli kluci zvyklí v dorostu.

Jaké je složení týmu juniorky?
Nově je zde slovenský gólman Erik Makó, který naposledy působil v Tachově a mohl by se k nám ještě připojit jeden mladý útočník. Jsou zde noví dorostenci a zůstali někteří hráči ročníku 89 a 90. S A-týmem se připravuje Puchmertl a uvidíme, jestli se v kádru áčka udrží.

Bude juniorka ještě shánět další hráče?
Určitě chceme někoho do útoku, kde máme v současné době pouze Domina a Novotného. Domina máme vyzkoušeného již z konce sezony a dnes se nám v dobrém světle ukázal i Novotný. Útočníka tedy sháníme, ale o dalších posilách víceméně nejednáme.

Kdyby se však ve Varech neprosadili Kouba s Neradem, budete o ně usilovat?
Určitě zde tato varianta je. Přeji jim samozřejmě úspěch, ale kdyby jim to nevyšlo, tak bychom o některém z této dvojice určitě přemýšleli.

Co očekáváte od sezony v krajském přeboru?
Očekávám, že každý soupeř se bude chtít proti nám ukázat. Hlavně doufám, že nebude již panovat taková nepřátelská atmosféra vůči juniorce, jako panovala před dvěma lety, když Baník hrál také krajský přebor a soupeřovo diváci to moc nezvládali. Zároveň očekávám, že budeme hrát do plných, proto se chceme zaměřit hlavně na útok a doufám, že se dočkáme spousty branek. Budeme chtít samozřejmě každý zápas vyhrát a předvádět hru, se kterou bychom případně uspěli v divizi, či v připravující se soutěži juniorek.


 
 
Podobné články

Jaké akce pro vás chystáme na jaro?

S o k o l o v - Druhá polovina sezóny odstartovala a s ní také přichází řada marketingových akcí, na které se můžete v průběhu jara těšit. Níže nabízíme aktuální přehled...

 
 
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner